Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Co Gdzie Kiedy. Szkoła filmowa, kilka muzeów, Centrum Sztuki Ulicznej, kościoły, akademia kinematografii czy rewitalizacja suszarni chmielu przy ul Bernardyńskiej albo salon luksusowych aut w śródmieściu. Młodzi architekci mają swoje pomysły na miasto.
Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 15 lutego o godz. 18 w Piwnicach Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się spotkanie z fotografem Rafałem Biernickim.
Co Gdzie Kiedy. Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu (al. Kraśnicka 76) zaprasza na spotkanie autorskie z księdzem Arkadiuszem Paśnikiem, które odbędzie się 18 lutego o godz. 19.15.
Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 8 lutego o godz. 18 w Rider's Pub (ul. 3 Maja 9) odbędzie się kolejne spotkanie dla miłośników gier planszowych.
Co Gdzie Kiedy.Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu Wieczne Czytanie w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a). 11 lutego o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone będzie twórczości Wisławy Szymborskiej.
Co Gdzie Kiedy. W piątek, 9 lutego o godz. 18 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Lucjana Demidowskiego Artyści Lublina.
Co Gdzie Kiedy. W piątek, 9 lutego o godz. 18 w Kazimierskim Ośrodku Kultury Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) odbędzie się spotkanie muzyczno-taneczne pt. Tango milonga, połączone z nauką podstaw tanga argentyńskiego.
Co Gdzie Kiedy. Już po raz kolejny Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne im. E. Hartwiga zaprezentuje Wystawę Doroczną podsumowującą działalność fotograficzną swoich członków. Otwarcie ekspozycji będzie miało miejsce w piątek, 9 lutego o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12).
Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 12 lutego o godz. 17 w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16) odbędzie się spotkanie dla rodziców o karaniu i nagradzaniu dzieci.
Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników zawodów jeździeckich. W dniach 15-18 lutego w siedzibie Targów Lublin odbędzie się jedna z największych i najważniejszych imprez jeździeckich w Europie - Cavaliada. Na przybyłych czekają sportowe emocje, ciekawe pokazy, targi oraz wybitni goście z kraju i za granicy.
Co Gdzie Kiedy. Centrum Spotkania Kultur (pl. Teatralny 1) i Brama Grodzka zapraszają na uroczystą premierą drugiego wydania książki Teatr w Budowie. Dziennik Podróży Bolesława Stelmacha, połączoną ze spotkaniem autorskim. Wydarzenie odbędzie się 12 lutego o godz. 18 w budynku CSK.
Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 11 lutego o godz. 14 w Opium Cafe (ul. Kołłątaja 3) odbędzie się 45. edycja Lubelskiej Kuchni Społecznej.
Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 1 marca o godz. 17 w Auli im. Ignacego Daszyńskiego na Wydziale Politologii UMCS (pl. Litewski 3) odbędzie się spotkanie z Anne Applebaum, autorką książki o wielkim głodzie na Ukrainie.
Co Gdzie Kiedy. We wtorek, 6 lutego o godz. 18 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się koncert połączony z wernisażem wystawy prac Urszuli Tomasiak Dotyk kropli wody.
Co Gdzie Kiedy. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na XXIV edycję Balu Młodych, który odbędzie się 10 lutego o godz. 20 w Hali MOSiR (Al. Zygmuntowskie 4).
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Marka Rysia, który odbędzie się w piątek, 2 lutego o godz. 17 w Galerii Fotografii Ratusz (ul. Rynek Wielki 13).
Inspiracją dla Pauliny Horyńskiej (absolwentki Wydziału Artystycznego UMCS oraz Cyprus College of Art i Academy of Mosaic na Cyprze) były ściany budynków Lizbony, Tbilisi i Lublina, dla których starała się znaleźć malarskie odpowiedniki, posługując się przede wszystkim kolorem i fakturą jako podstawowymi środkami wyrazu.
Co Gdzie Kiedy. Puławskie Stowarzyszenie Przeszłość-Przyszłości zaprasza na kiermasz książek, który odbędzie się 2 lutego o godz. 11 w biurze przy ul. Czartoryskich 8.
Co Gdzie Kiedy. Wystawa Grand Press Photo 2017 od czwartku w Lublinie. W ramach ekspozycji będzie można zobaczyć ponad 200 zdjęć. Prace będą prezentowane w Centrum Spotkania Kultur - PATIO od ul. Radziszewskiego.
Już w piątek, 2 lutego o godz. 17.15 w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (ul. Wojska Polskiego 7) wystąpi jeden z najpopularniejszych kabaretów w kraju - Neo-Nówka. Pozostały ostatnie bilety na program Kazik sam w domu.
Co Gdzie Kiedy. W piątek, 2 lutego o godz. 13 w Domu Słów (ul. Żmigród 1/ Królewska 17) odbędzie się wernisaż wystawy prac dyplomowych studentów Wydziału Artystycznego UMCS.
Co Gdzie Kiedy. – Z książki wyłania się świeże, pełne nowych ujęć i mniej znanych tropów badawczych, spojrzenie na Lublin z punktu widzenia jego historii i historii kultury – napisał jeden z recenzentów o promowanej jutro publikacji.
Co Gdzie Kiedy. W piątek, 2 lutego o godz. 18 w Galerii Białej (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Pieregończuk i Mariusza Libela - Bagnoza.
W „Podróż do wnętrza obrazu” zaprasza dzieci (i dorosłych) zespół Karuzeli Sztuki i artyści skupieni w Otwartej Pracowni. Interaktywna wystawa od dziś w Oratorium Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12)
Co Gdzie Kiedy. W piątek, 2 lutego o godz. 17.30 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28a) odbędzie się wernisaż wystawy Linoryt prezentujące prace studentów I roku Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.