Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Powiat radzyński lobbuje w Warszawie o powrót połączeń kolejowych. Ale aby docierał tu szynobus, najpierw kolejowa spółka musi uruchomić tu przystanki.
Specjalne biuro pomocy Ukrainie powstało przy bialskim szpitalu. Placówka uruchomiła też konto na które można przekazywać darowizny finansowe.
Jest praca dla inspektorów transportu drogowego w Międzyrzecu Podlaskim. Państwowa instytucja przeszkoli wybranych kandydatów.
Osadzeni będą sadzić lasy. – To ma im pomóc w resocjalizacji – przekonuje Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości. W piątek porozumienia o współpracy z Lasami Państwowymi podpisały zakłady karne w Białej Podlaskiej i Chełmie.
Lublin, Zamość, Świdnik i Kraśnik – urzędnicy m.in. z tych miast zapowiedzieli, że nie będą uruchamiać jutro syren alarmowych. Zgodnie z informacją MSWiA, w ten sposób w 12. rocznicę katastrofy smoleńskiej ma być w całym kraju uczczona pamięć 96 osób, które zginęły pod Smoleńskiem.
Blokada ciężarówek przed terminalem w Koroszczynie trwa. Ale przewoźnicy tracą już cierpliwość… i też protestują.
Gmina Rossosz w powiecie bialskim dostała pieniądze z Polskiego Ładu na budowę mieszkań komunalnych. Potrzebna jest jednak działka pod inwestycję. Najlepsza okazała się ta należąca do parafii. Radni i mieszkańcy pytają, czy budżet samorządu to udźwignie.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej szuka rodziny, która poprowadzi pierwszy rodzinny dom dziecka. Zamieszkać będzie tu można za kilka miesięcy.
Mija rok od śmierci cenionego bialskiego fotografa, Adama Trochimiuka. Bialskie Centrum Kultury ogłosiło właśnie I Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny jego imienia.
Aktywiści z Ukrainy wznowili w czwartek blokadę tirów przed polsko–białoruskim przejściem granicznym w Koroszczynie. Nie zgadzają się na handel Unii Europejskiej z Rosją.