Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Policjanci z VI Komisariatu Policji w Lublinie poszukują złodzieja, który ukradł perfumy z drogerii przy ul. Mełgiewskiej.
Kobieta zauważyła odjeżdżający samochód z parkingu położonego nieopodal komendy policji w Opolu Lubelskim. Z auta wypadła saszetka.
Do tragicznego wypadku doszło w sobotę około godz. 23 w miejscowości Jatutów (pow. zamojski).
Prezydenci 12 największych miast Polski zrzeszonych w Unii Metropolii Polskich podpisali w piątek "Deklarację prezydentów o współdziałaniu miast Unii Metropolii Polskich w dziedzinie migracji".
Wiele szkód spowodowała nawałnica, która przeszła wczoraj nad Lublinem. Po godz. 13 w mieście zrobiło się ciemno, rozpętała się burza, padał ulewny deszcz i grad.
Z powodu nocnych burz lubelscy strażacy interweniowali kilkanaście razy. Głównie chodziło o powalone przez wiatr konary drzew. Doszło też do jednego poważniejszego zdarzenia - na terenie Muzeum Wsi Lubelskiej.
W środę w Hotelu Europa posłowie i szef lubelskich struktur Nowoczesnej spotkali się z lokalnymi działaczami i sympatykami tej partii.
Już drugi raz w tym tygodniu kibice Szwecji przeszli ulicami Lublina.
Dziś pierwszy dzień lata. 21.06.2017 to dzień przesilenia letniego i początek astronomicznego lata. Prognoza pogody na koniec roku szkolnego i początek wakacji.
Sandra Sobolewska z Lublina wygrała konkurs Fotoerotica organizowany co roku przez magazyn Playboy. Wręczenie nagród odbyło się dzisiejszej nocy podczas gali 25-lecia Playboya.