Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Kiedy brakuje zwykłych karetek, lądują na osiedlach, między domami i na wąskich ulicach. W pandemii okazali się niezastąpieni, choć przyznają, że pracują na granicy wytrzymałości. Tak wygląda praca elitarnych zespołów Lotniczego Pogotowia Ratunkowego od kuchni.
Wypadek z dzieciństwa na zawsze zmienił życie Krzysztofa juniora Krawczyka. 47-letni dziś mężczyzna cierpi na nieuleczalną padaczkę pourazową, nie może pracować. Przez lata żył nadzieją, że zbliży się do ojca.
Kilkadziesiąt dziewczynek przez blisko rok było molestowanych przez nauczyciela podczas lekcji języka angielskiego. – Robił to autorytet – nauczyciel. Do tej pory te dzieci mają traumę. Wiele z nich miało myśli samobójcze – mówi jedna z matek. Rodzice nie mogą się pogodzić z niskim wyrokiem dla mężczyzny.
Choroba afektywna dwubiegunowa (ChAD) powoduje skrajne wahania nastroju, w tym emocjonalne wzloty i upadki. Choć schorzenie to do niedawna było tematem tabu, dziś coraz więcej pacjentów się do niego przyznaje. Jedną z takich osób jest statystyczka Janina Bąk. Co sprawiło, że postanowiła powiedzieć o tym głośno? Na to pytanie i wiele innych odpowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.
Czy doktor W. przez wiele lat działał jak diler narkotykowy? Czy nikt nie zauważył dziesiątek wypisywanych przez niego podejrzanych recept? Kontynuacja dziennikarskiego śledztwa, które zostało rozpoczęte po śmierci Marcelego z Poznania.
W Pomorskim Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy odbył się ślub.
10 lat temu 12-letnia wówczas Magda Welc z Niedrzwicy Dużej wygrała 3. edycję „Mam Talent”. Teraz wraca na scenę, by zaprezentować autorski materiał.
Mieszkańcy trzech klatek bloku przy ul. Lwowskiej we Wrocławiu przez lata zgodnie korzystali z jednej windy. Ale jedna ze wspólnot zamurowała przejście do dźwigu. Z powodu odciętego dostępu do windy, wielu starszych lokatorów nie wychodzi z domu.
Marzyli, by zamieszkać w domu z drewnianych bali. Wydali pieniądze i… zostali z placem budowy. Choć pochodzą z różnych części Polski, inwestycję powierzyli temu samemu przedsiębiorcy.
Lekarz z Przemyśla, od miesięcy leczy pacjentów chorych na COVID-19 ogólnodostępnym lekiem, stosowanym m.in. w chorobie Parkinsona. Pulmonolog twierdzi, że efekty są spektakularne, co potwierdza kilkudziesięciu jego pacjentów. Naukowcy pozostają sceptyczni. Ostrzegają przed niebezpieczeństwem samodzielnego stosowania amantadyny.