Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Portale społecznościowe obiegło zdjęcie, na którym widać szefa Nowoczesnej Ryszarda Petru na pokładzie samolotu z posłanką tej partii Joanną Schmidt.
Jelenia Góra. Kierowca samochodu osobowego śmiertelnie potrącił dwie nastolatki, a następnie wpadł autem do rzeki. Do zdarzenia doszło w Jeleniej Górze kilka minut przed północą.
Stambuł, Turcja. W ataku na klub nocny w Stambule zginęło 39 osób, w tym 15 lub 16 obcokrajowców, a kolejne 69 zostało rannych - poinformował turecki minister spraw wewnętrznych Suleyman Soylu. Władze podkreślają, że był to atak terrorystyczny.
Menedżerowie europejskich klubów z obawą spoglądają na Chiny. Wielu zawodników skorzystało z ofert życia i przeniosło się do tamtejszej ligi. Kolejnym był Carlos Tevez, a teraz bajeczną ofertę otrzymał także Cristiano Ronaldo.
Kamil Stoch zajął drugie miejsce w pierwszym konkursie Turnieju Czterech Skoczni w Oberstdorfie. Polak przegrał jedynie ze Stefanem Kraftem, który uzyskał notę wyższą o 2,8 punktu. Bardzo zadowolony z formy lidera naszej kadry jest Wojciech Fortuna, która stawia nawet, że to Stoch okaże się najlepszy w całym turnieju.
Prezydent Francji Francois Hollande ułaskawił Jacqueline Sauvage, skazaną za zabicie swojego męża. Decyzja prezydenta spotkała się z aprobatą większości społeczeństwa, ponieważ kobieta stała się symbolem walki z przemocą wobec kobiet.
Wielkimi krokami zbliża się 65. Turniej Czterech Skoczni. Już na czwartek zaplanowano kwalifikacje do pierwszego konkursu, który odbędzie się w Obersdorfie. Adam Małysz przyznaje, że kibice z optymizmem mogą wyczekiwać startu turnieju.
Turniej Czterech Skoczni tuż-tuż, a Maciej Kot z polskiej kadry ma nadzieję, że jeżeli nie on, to ktoś z kolegów stanie na najwyższym stopniu podium.
Łukasz Teodorczyk nie zwalnia tempa. Zawodnik Anderlechtu znowu zaliczył bardzo dobre spotkanie i pomógł swojej drużynie w wyjazdowej wygranej z Charleroi 2:0. Tym razem reprezentant Polski zdobył gola i zaliczył asystę.
- Nie chciałbym, żeby to zabrzmiało kasandrycznie, ale stawiam sobie pytanie: czy nie jesteśmy gdzieś blisko katastrofy? - mówił ks. prof. Alfred Wierzbicki.