Lewart Lubartów znowu gra o sześć punktów, ale z nowym trenerem

Niespodziewane wieści z Lubartowa. Grzegorz Białek nie jest już szkoleniowcem Lewartu. W sobotnim spotkaniu z Wiślanami Skawina drużynę poprowadzi już nowy trener – Radosław Muszyński.

Polski Cukier Start Lublin efektownie zakończył gry kontrolne

Polski Cukier Start w ostatnim sparingu przed ligą rozbił Zastal Zielona Góra

Udane zakończenie przygotowań do sezonu 24/25 w wykonaniu koszykarzy z Lublina. Polski Cukier Start w ostatnim meczu kontrolnym bez problemu pokonał Zastal Zielona Góra 100:78.

Trener Motoru Lublin: Najgorsze w sytuacjach małego kryzysu, to reagować nerwowo i przestać wspierać

Motor znowu rozegrał całkiem niezłe spotkanie, ale nie zdobył w meczu z Jagiellonią Białystok ani jednego punktu. Goście wygrali na Arenie Lublin 2:0. Jak zawody oceniają trenerzy?

Motor Lublin - Jagiellonia Białystok. Znowu zabrakło szczęścia i skuteczności (zapis relacji na żywo)

Mistrz Polski zbyt silny dla beniaminka. Motor przegrał u siebie z Jagiellonią Białystok 0:2. Ekipa z Lublina tradycyjnie miała swoje sytuacje, ale podobnie, jak w poprzednich meczach zabrakło: szczęścia i zimnej głowy pod bramką przeciwnika.

Ekstraklasa znowu w Łęcznej. Górnik gra dzisiaj w Pucharze Polski z Puszczą Niepołomice

Górnik od trzech meczów nie wygrał w lidze, ale w środę rozpoczyna przygodę z kolejną edycją Pucharu Polski. Zielono-czarni o godz. 19 zmierzą się z ekstraklasową Puszczą Niepołomice. A trzeba dodać, że spotkanie będzie wyjątkowe, bo gospodarze zapowiadają przy okazji świętowanie 45-lecia klubu.

Bradly van Hoeven podpisał z Motorem roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy

Skrzydłowy z Holandii nowym zawodnikiem Motoru Lublin

W poniedziałek wieczorem holenderski „De Telegraaf” poinformował, że Bradly van Hoeven podpisze roczny kontrakt z Motorem Lublin. We wtorek, podczas konferencji prasowej przed meczem z Jagiellonią Białystok trener beniaminka PKO BP Ekstraklasy Mateusz Stolarski potwierdził, że lewoskrzydłowy dołączy do jego drużyny.

Hetman wreszcie zgarnął pełną pulę

Sporo sytuacji w meczu Tomasovia - Orlęta, ale zero goli. Przełamanie Hetmana i porażka Sygnału w Opolu Lubelskim

W niedzielę ciekawie zapowiadał się mecz pomiędzy Tomasovią, a Orlętami Spomlek. Obie drużyny miały swoje szanse, ale spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Mateusz Stolarski przyznał, że Motor nie zagrał w Mielcu wielkiego meczu, ale powinien strzelić jakiegoś gola

Trener Motoru Lublin po porażce w Mielcu: Nie możemy wykonywać nerwowych ruchów

Motor nie rozegrał w Mielcu wielkiego spotkania, ale wypracował sobie kilka naprawdę dobrych sytuacji. Przy lepszej skuteczności żółto-biało-niebiescy mogli wracać do Lublina przynajmniej z punktem. Jak spotkanie oceniają trenerzy obu ekip?

Stal Mielec - Motor Lublin. Słaba druga połowa i porażka beniaminka (zapis relacji na żywo)

W pierwszej połowie było kilka dobrych sytuacji, ale po przerwie Motor Lublin zagrał gorzej i ostatecznie przegrał w Mielcu ze Stalą 0:1.

W zespole drzemie duży potencjał, czyli opinie po szalonym meczu Świdniczanka - Sandecja

Świdniczanka prowadziła z liderem tabeli grupy czwartej Betclic III ligi - Sandecją Nowy Sącz 2:0, ale w doliczonym czasie gry straciła drugiego gola i musiała się zadowolić remisem. Jak spotkanie oceniają trenerzy obu ekip?