Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Błyskawiczne wyczerpanie pieniędzy w programie Mieszkanie dla Młodych, stabilizacja cen i rekordy liczby mieszkań oddanych do użytkowania przez deweloperów – to najważniejsze przewidywania dotyczące rynku mieszkaniowego w 2017 roku.
Mieszkania w największych miastach w Polsce są o ok. 4 proc. droższe niż przed rokiem. W dłuższym terminie eksperci spodziewają się stabilizacji cen. Kredyt mogą jednak podrożeć
W grudniu kupujący złożyli rekordową ilość wniosków o dopłaty w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Według specjalistów w tym roku wynik ten się poprawi. Mogą w tym pomóc nowe limity cenowe, choć zmiany nie są wielkie.
Drugi miesiąc z rzędu rosną średnie ceny mieszkań w największych miastach Polski. W skali roku największą zmianę ceny zanotowano w Katowicach i Łodzi. W Lublinie, na przestrzeni roku ceny lekko spadły.
Deweloperzy mogą świętować rekordy sprzedaży i planować kolejne inwestycje. Za ich optymizmem stoi kilka czynników. Zdaniem ekspertów, przez dłuższy czas nie powinny one stracić na znaczeniu.
Blisko 80 tys. rozpoczętych budów i jeszcze więcej pozwoleń na kolejne budowy – takiego roku deweloperzy nie mieli od dawna. Lipiec był kolejnym miesiącem wysokiej aktywności firm z branży mieszkaniowej. Wierzą one, że wysoki popyt na mieszkania utrzyma się przez kolejne kwartały.
Listopadowa sprzedaż kredytów z rządową dopłatą była podobna do październikowej. W całym roku wykorzystana zostanie prawdopodobnie tylko jedna trzecia pieniędzy zarezerwowanych na ten rok. Po 19 grudnia BGK nie będzie już przyjmować wniosków o dopłatę w tym roku.