Numer telefonu:

81 46 26 814

Lista artykułów:

Mateusz Stolarski przeprosił kibiców za nieudaną pierwszą połowę meczu z Koroną

Trener Motoru przeprasza za pierwszą połowę meczu z Koroną. "Po przerwie wyszła inna drużyna"

Po końcowym gwizdku meczu Motor – Korona trener gospodarzy Mateusz Stolarski przeprosił za pierwszą połowę, po której jego drużyna przegrywała 0:1. Na pewno żółto-biało-niebiescy zagrali przez 45 minut poniżej swoich możliwości

Motor tylko zremisował u siebie z Koroną Kielce

Dwa nieuznane gole i tylko jeden punkt Motoru Lublin w meczu z Koroną Kielce [zobacz bramki]

Wszystkie drużyny w naszej ekstraklasie mają już na koncie przynajmniej po punkcie. W niedzielę pierwsze „oczko” w sezonie 24/25 wywalczyła Korona Kielce, która długo prowadziła na Arenie z Motorem 1:0. Piłkarze Mateusza Stolarskiego uratowali remis po celnym strzale z rzutu karnego Piotra Ceglarza. Trzeba też dodać, że wcześniej aż dwie bramki żółto-biało-niebieskich nie zostały uznane.

Motor Lublin - Korona Kielce 1:1 (zapis relacji na żywo)

Drugi mecz u siebie w PKO BP Ekstraklasie i drugi bez zwycięstwa. Motor Lublin w niedzielę zremisował z Koroną Kielce 1:1.

Eksperymenty nie wypaliły, czyli opinie po meczu Orlen Oil Motor Lublin - Fogo Unia Leszno

Orlen Oil Motor Lublin w piątek bez większych problemów pokonał Fogo Unię Leszno 55:35. Wynik byłby znacznie wyższy gdyby nie dobra postawa gości w końcówce zawodów. Jak obie ekipy oceniają przebieg spotkania?

Filip Luberecki imponuje formą na początku nowego sezonu

Motor gra ważny mecz z Koroną Kielce. "Rywal będzie chciał wygrać dla byłego trenera"

To dopiero początek sezonu, ale już w ramach trzeciej kolejki piłkarzy Motoru czeka bardzo ważne spotkanie. Beniaminek zazwyczaj skupia się na walce o utrzymanie i każde zwycięstwo jest dla niego bezcenne. A z kim punktować, jak nie z ostatnim zespołem w tabeli, który w poprzednim sezonie rzutem na taśmę uratował ligowy byt? W niedzielę piłkarze Mateusza Stolarskiego zagrają u siebie z Koroną Kielce (godz. 14.45). Transmisję będzie można obejrzeć na Canal + Sport 3

Michał Zuber miał w sobotę dwie najlepsze sytuacje

Bez bramek w derbach pomiędzy Podlasiem i Świdniczanką

W dwóch ostatnich meczach kontrolnych Świdniczanka strzeliła osiem goli, a straciła dziewięć. Dlatego w sobotę po cichu można było liczyć na kanonadę, przy okazji meczu z Podlasiem Biała Podlaska. Niestety, derby zakończyły się remisem 0:0, a obie ekipy zbyt wielu okazji nie wykreowały.

Lewart w końcówce uratował punkt na inaugurację

Lewart w ostatniej chwili uratował punkt w meczu z KS Wiązownica

W Lubartowie z niecierpliwością czekali na inaugurację nowego sezonu w III lidze. Na dzień dobry drużyna Grzegorza Białka zmierzyła się z KS Wiązownica. Goście dwa razy prowadzili, ale w doliczonym czasie gry gospodarze uratowali punkt po pięknej bramce Bartłomieja Wolskiego, który z dystansu przymierzył na 2:2.

Chełmianka na inaugurację nowego sezonu musiała przełknąć bardzo gorzką pigułkę

Lanie na inaugurację. Chełmianka rozbita przez Stara Starachowice [zobacz bramki]

Nie tak pierwszy mecz nowego sezonu wyobrażali sobie piłkarze i kibice Chełmianki. Drużyna Grzegorza Bonina w sobotę dostała lanie w Ożarowie, gdzie swoje mecze rozgrywa Star Starachowice. Biało-zieloni ulegli rywalom aż 1:5.

Patryk Małecki zdobył w sobotę gola dla Avii

Avia ciągle ma problemy z wygrywaniem u siebie. Inauguracja z Koroną II Kielce na remis

Avia Świdnik wiosną sezonu 23/24 wygrała tylko jedno z ośmiu spotkań ligowych przed własną publicznością. Nowe rozgrywki, nowa drużyna, ale w pierwszej serii gier żółto-niebiescy znowu nie potrafili zgarnąć pełnej puli u siebie. Na dzień dobry podopieczni Wojciecha Makowskiego zremisowali z beniaminkiem – Koroną II Kielce 1:1.

Sergi Samper w piątek po raz pierwszy trenował z Motorem Lublin

Sergi Samper jeszcze poczeka na debiut w Motorze. "Nikt nie będzie u nas grał za historię i nazwisko"

Sergi Samper, czyli wychowanek Barcelony podpisał w czwartek roczny kontrakt z Motorem Lublin. O tym, jak wyglądały prace nad tym transferem i kiedy możemy się spodziewać debiutu hiszpańskiego pomocnika opowiedział na konferencji prasowej przed meczem z Koroną Kielce trener Mateusz Stolarski.