Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Przez całą noc w wielu domach we Włodawie nie było ogrzewania. Jak poinformował w niedzielę rano burmistrz miasta, sytuacja na szczęście wraca już do normy.
Z powodu awarii sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Radziszewskiego w godzinach popołudniowych nastąpiła przerwa w dostawie ciepła do budynków w rejonie miasteczka akademickiego.
Z powodu całonocnych opadów śniegu w Lublinie i regionie mogą dziś wystąpić utrudnienia w ruchu.
W poniedziałek wieczorem na jednej z klatek ewakuacyjnych centrum handlowego Felicity znaleziono ciało martwego mężczyzny. Pracownicy ochrony zawiadomili policję.
Jeździ jak szaleniec, fotoradary co kilka dni robią mu zdjęcia za przekroczenie prędkości. Ale Marcin B. z Zamościa czuje się bezkarny, ani myśli stosować się do przepisów i nadal siada za kółko. Według statystyk policji może mieć już na koncie aż 624 punkty karne.
Policjanci z Puław ustalili i zatrzymali dwoje sprawców wywołania fałszywego alarmu bombowego.
53-letnia kobieta znalazła damską torebkę i portfel. Policjantom powiedziała, że rzeczy zostały znalezione na drodze w Turzystwie.
Obsługa stacji paliw w Kraśniku 18 grudnia zgłosiła kradzież paliwa.
We wtorek policjanci z Krasnegostawu patrolowali nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratoem drogi w gminie Siennica Różana.
Biała Podlaska najbezpieczniejszym wśród największych miast województwa lubelskiego. Ale z tych mniejszych lepiej wypadają Bychawa i Szczebrzeszyn. Tak wynika z rankingu serwisu Otodom. W badaniu swoją opinię wyraziło ponad 140 tys. osób.