Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Rozmowa z Łukaszem Tylcem z lubelskiej firmy Zabij Szkodnika.
Z Polski, Węgier, Ukrainy, Finlandii. Z hula-hoop, szarfą, liną, trapezem, piłeczkami. Na sali tak pustej, jak wymagają tego najnowsze restrykcje, przed lubelską publicznością wystąpiła w weekend trzynastka finalistów tegorocznych Cyrkulacji.
Do groźnego wypadku doszło na rondzie Dmowskiego, w rejonie skrzyżowania al. Tysiąclecia i al. Solidarności w Lublinie.
Informację, że koronawirus został wykryty u dwójki pracowników lubelskiego oddziału ZUS otrzymaliśmy od jednego z pracowników instytucji.
1400 mkw. i widok na miasto z jednego z najwyższych pięter nowego biurowca. Swoim nowym biurem w Lublinie pochwaliła się Wirtualna Polska i serwis nocowanie.pl.
Zamiast dziewięciu symfonii Beethovena – dzieła mniej znane. W miejsce stuosobowych orkiestr – występy kameralnych zespołów. Filharmonia Lubelska rozpoczyna nowy sezon artystyczny – w nowej pandemicznej rzeczywistości.
Na targach Lubdom nie brakuje innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. W większości od lokalnych polskich producentów.
– Skarbem może być przyjemny zakątek z ławką ważny dla sąsiadów albo trasa, którą lubimy jeździć rowerem. Może jakieś graffiti lub rzeźba, krzak czy widok między budynkami? Albo coś zupełnie innego, np. czyjaś praca włożona w upiększenie przestrzeni – mówi Marcin Skrzypek, który zaprasza na 2. edycję plebiscytu Skarby Kultury Przestrzeni.
Nie oddamy Bieszczad piłom! – pod takim hasłem w siedemnastu polskich miastach po siedzibami Lasów Państwowych pikietowali dziś popołudniu młodzi ludzie. Do Inicjatywy Dzikie Karpaty przyłączyło się wielu miejskich aktywistów i ekologów.
Według historyków, tym złocistym trunkiem raczyły się już słowiańskie plemiona. W kraju zbyt zimnym, by dojrzały winogrona, miodosytnictwo kwitło. Tradycja, która na wiele lat zanikła, dziś powoli się odradza. Polska to jedyny na świecie producent miodu pitnego na skalę przemysłową, a lubelski Apis to największy jego producent na świecie