Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Rozmowa z Jackiem Brzuszkiewiczem z lubelskiego oddziału „Gazety Wyborczej”, który razem z Wojciechem Czuchnowskim i Judytą Watołą za cykl artykułów „Zdemaskowani”, „Respiratory od handlarza bronią”, „Lewe respiratory pod osłoną służb” otrzymał nagrodę Grand Press za dziennikarstwo śledcze.
ROZMOWA z Michałem Skrzyńskim, który od 14 lat sprzedaje w Lublinie choinki
ROZMOWA z Jackiem Abramowskim, właścicielem restauracji Sielsko Anielsko i Jezuicka 16 w Lublinie
Seniorzy z domów pomocy i dzieci z domów dziecka dostaną paczki od mieszkańców Lublina. W trudnym roku epidemii w świąteczne akcje pomocowe włącza się coraz więcej osób. Dzielą się tym, czym mogą.
Na sprzedaż. 336 mkw. 8 pokoi. Działka 1400 mkw. Niby przy samym Lublinie, ale w naturalnej jeszcze okolicy. Za atrakcyjną ofertą stoi ludzki dramat: lubelski restaurator Jacek Abramowski sprzedaje dom, żeby nie zwalniać swoich pracowników.
Rodzice uczniów Lubelskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego narzekają na zdalne nauczanie. W przypadku części uczniów lekcja matematyki polega na przesłaniu poleceń: przeczytaj rozdział i zrób zadania.
Pozbawione wsparcia w potrzebie i narażone na różne formy krzywdzenia oraz pełne obaw – tak według najnowszego badania wyglądała sytuacja wielu nastolatków w czasie przymusowego zamknięcia w domach. Zdalna nauka jest dla nich dodatkowym stresem. Zwłaszcza, że w nauce przeszkadzają im często... rodzice.
Uczniowie uczący się zawodu mogą już robić to w sposób stacjonarny. Decyzja o powrocie do szkół nie jest jednak łatwa. I nie rozbija się o dyrektorów czy nauczycieli, ale często o… rodziców.
Rozmowa z Mieczysławem Zapałem, prezesem zarządu Lubelskiej Spółdzielni Spożywców „Społem”.
Zamiast w internecie czy w dużych sieciach handlowych – świąteczne zakupy u miejscowych przedsiębiorców. To okazja do tego, by pomyśleć o tych, których epidemia pozbawiła dochodów