Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Prawdopodobnie najstarszy zachowany polski film niemy \"Mogiła nieznanego żołnierza” zostanie wyświetlony w niedzielę w Chatce Żaka.
Hawajski wieczór w 68, Carla Roca na 17. urodzinach Graffiti, Dżungla Party w Chonabibe!?
Warsztaty tańców ludowych, koncerty i potańcówki to tylko niektóre z atrakcji trwającego w Lublinie festiwalu Pieśni Bagien.
Najbardziej niespokojny duch polskiej muzyki Tymon Tymański wystąpi w piątek w Lublinie.
Lejtmotywem zaczynającego się w czwartek tegorocznego wydania festiwalu \"Duchowość Pogranicza” będą ikony.
W sobotę polska prapremiera sztuki \"Rock\'n\'Roll”, a potem przegląd filmów ze scenariuszami jednego z najsławniejszych brytyjskich pisarzy.
Książka \"Zbigniew Herbert. Korespondencja rodzinna” będzie w środę atrakcyjnie promowana w lubelskiej Chatce Żaka.
Na parkiecie podczas wtorkowej biby naprawdę pewnie mogą się poczuć tylko tancerze z najlepszych teatrów tańca.
Wsiądź po pociągu niebylejakiego, którym odbędziesz muzyczną podróż na Wschód i na Zachód, na Północ i na Południe.
Koncert Ani Dąbrowskiej, Lublin, Filharmonia, 9.11.2008