Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

Jacek Szymczyk

Lista artykułów:

Zespół Happysad wykona w lubelskim klubie Graffiti najlepsze piosenki z albumów "Wszystko jedno”, \

Happysad zagra w Lublinie

Bardzo lubiana przez lubelską publiczność kapela ze Skarżyska-Kamiennej wystąpi w czwartek w klubie Graffiti.

Cezary Augustynowicz, czyli Cezar - kompozytor, tekściarz, gitarzysta i wokalista Christ Agony
 (Ar

Christ Agony z nowymi utworami w klubie Graffiti

Lubelscy zwolennicy black metalu powinni podskoczyć z radości. Legendarna, reaktywowana w ubiegłym roku, grupa Christ Agony,

Ani Mru-Mru - najmodniejszy polski kabaret
 (Archiwum)

Kabaret Ani Mru-Mru w Centrum Kongresowym

Na dwa występy z najpopularniejszymi numerami i premierowymi skeczami zapraszają swoich ziomków lubelscy superrozśmieszacze.

Jan Arczewski
 (Dorota Awiorko-Klimek)

Poezja na żywo w klubokawiarni Babie Lato

Gośćmi lubelskiej klubokawiarni dla pań Babie Lato będą we wtorek pisarze Jan Arczewski i Ireneusz Kaczmarczyk.

Moguai (Archiwum)

Moguai zagra na urodzinowej balandze Alana White'a w Graffiti

W znakomitym towarzystwie będzie obchodził swoje 35 urodziny Wojtek Bednarczyk, lubelski didżej techno-house\'owy,

Portret sofy wykonany przez Mariusza Dąbrowskiego

Prace Mariusza Dąbrowskiego w Galerii "Pod Podłogą”

Na tej ekspozycji zobaczycie przedmioty codziennego użytku sportretowane w niezwykły sposób.

W sobotę w Koyocie alternatywnego rocka zagra zespół Plateau. (Archiwum)

Backbeat i Plateau zagrają na piętnastolecie Koyota

Koncertową dwudniówką będzie obchodził swój jubileusz najstarszy lubelski klub rockowy.

Kadr z filmu "Ogrody jesieni". (Archiwum)

Chatka Żaka zaprasza na film Otara Joselianiego

Strata świetnej pracy może mieć pozytywne skutki - to przesłanie \"Ogrodów jesieni” sławnego francuskiego reżysera gruzińskiego pochodzenia.

Dubska (Archiwum)

Cała Góra Barwinków i Dubska wystąpią w Lublinie

Dwie świetne kapele, premierowe piosenki i pozytywny klimat - sobota w klubie Graffiti będzie świętem dla miłośników reggae i ska.

Skarbonki z kolekcji Urszuli i Szczepana Ignaczyńskich z Kraśnika. (Archiwum)

Dni Otwarte Narodowego Banku Polskiego

Wystawy, pokazy, prezentacje, projekcje i konkursy przygotował na weekend Oddział Okręgowy w Lublinie banku centralnego.