Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Ruszył długo oczekiwany remont drogi wojewódzkiej 835 na odcinku od Biłgoraja do granicy z woj. podkarpackim. Za rok ma być zakończony, ale trzeba się przygotować na gigantyczne korki. Wykonawca przewiduje aż do 18 wahadeł.
Pan Andrzej prowadzi w Janowie Lubelskim sieć sklepów. Po towar jeździ do Lublina lub dalej; do Warszawy. Z niecierpliwością czeka na oddanie lubelskiego odcinka S19.
Władze Łęcznej podtrzymują noworoczną tradycję. W przyszłym tygodniu będą rozdawane darmowe kalendarze.
1 stycznia Kamionka odzyskała prawa miejskie. Miejscowość chce postawić na turystykę, grzejąc się przy popularności Kozłówki i promując się jako miasto, a nie wieś
W Starym Gaju piły poszły w ruch. Padły głównie 72-letnie dęby szypułkowe. Na tym nie koniec. W tym roku Lasy Państwowe zamierzają ciąć drzewa na 50 ha. – To ok. 11 proc. powierzchni Starego Gaju – przyznaje rzeczniczka instytucji.
Janusz Złotucha, wicestarosta opolski, jako jeden z pierwszych w powiecie opolskim skorzystał z szczepienia na Covid-19. Opozycja jest oburzona, lubelski NFZ zapowiada pilną kontrolę, a polityk twierdzi, że szczepionka mu się należała.
Burmistrz stracił większość w Radzie Miasta, mimo to dość gładko przeprowadził tegoroczny budżet. Ratunkiem na brak „szabli” ma być nowa zastępczyni Anna Cieślińska, bezpartyjna, ale kojarzona z PiS.
Będzie szczepienie, będzie nagroda. W ten sposób wójt gminy Lubartów chce zachęcać swoich podwładnych do zaszczepienia się przeciw Covid-19 i tym samym poprawić bezpieczeństwo w urzędzie. Czy znajdzie naśladowców?
Opole Lubelskie. Ponad 3 mln zł dostały władze miasta na stworzenie Centrum Usług Społecznych. Będzie to jedna z trzech pilotażowych placówek w naszym województwie. Pieniądze na ten cel wykłada rząd.
Ludwik Landau opisuje święta 1939 jako bardzo smutne; „najsmutniejsze od wielu lat”. Przy stołach wigilijnych poruszano temat polityki. Każdy żył nadzieją, że wielka Francja i Anglia ruszą na wiosnę i niebawem koszmar zniknie – opowiada prof. Marcin Kruszyński z Centrali Instytutu Pamięci Narodowej, profesor Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie.