Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Choć PiS i SLD też chciały władzy, to wszystkie stanowiska w Zarządzie Województwa podzieliły między sobą ludowcy i Platforma. Marszałkiem został 36-letni Krzysztof Hetman
Wicemarszałkiem Lubelszczyzny zostanie Krzysztof Grabczuk. Jacek Sobczak musi się zadowolić zasiadaniem w Zarządzie Województwa. Trzecim reprezentantem PO we władzach regionu będzie prawdopodobnie Tomasz Pękalski – wynika z nieoficjalnych informacji.
Najbardziej oryginalne kampanie wyborcze nie przyniosły skutku. Na Lubelszczyźnie im bardziej tradycyjna kampania tym lepszy efekt. Jak chcą oczarować wyborców kandydaci do fotela prezydenta Lublina przed drugą turą wyborów?
Lubelszczyzną będzie rządzić koalicja PO i PSL – wynika z informacji, które udało nam się ustalić. Stanowisko marszałka województwa przypadnie ludowcom. Zostanie nim Krzysztof Hetman.
- Mamy z PSL kilka projektów do dokończenia i jesteśmy naturalnymi partnerami. Inne rozwiązania nie są możliwe - mówi Krzysztof Grabczuk. Rozmowa z dotychczasowym marszałkiem województwa z PO i jednym z liderów tej partii na Lubelszczyźnie
Liderów największych ugrupowań politycznych w naszym regionie poprosiliśmy o komentarz do wyników wyborów samorządowych 2010. Przeczytaj co powiedzieli Jacek Czerniak, Krzysztof Michałkiewicz, Krzysztof Hetman i Krzysztof Grabczuk.
Partia Jarosława Kaczyńskiego będzie miała najwięcej radnych w sejmiku województwa. Teraz spróbuje rozbić małżeństwo PO i PSL. Ludowcy nie mówią \"nie” dla takiego rozwiązania.
Zapytaliśmy znanych mieszkańców Lublina, kto ich zdaniem zostanie nowym prezydentem Lublina wybranym w wyborach samorządowych 2010.
Mandat radnego chce zdobyć na Lubelszczyźnie prawie 19 tys. osób. O fotelu wójta, burmistrza lub prezydenta marzy niespełna 700 kandydatów. Co zrobią żeby wygrać? Ile zarobią? A co niektórzy z nich mają na sumieniu? Zaglądamy za kulisy kampanii wyborczej.
Krzysztof Żuk (PO) w Lublinie, Adam Chodziński (PO) w Białej Podlaskiej i Sławomir Zawiślak (PiS) w Zamościu. Oni wygrali nasz plebiscyt. W Chełmie Małgorzata Sokół (PO) i Józef Górny (PSL) dostali tyle samo głosów. Podobnie w Puławach. Tu taki sam wynik osiągnęli Sławomir Kamiński (PiS) i Beata Trzcińska-Staszczyk (PO).