Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
W środowym zamachu terrorystycznym w stolicy Tunezji zginęło dwóch funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Lublinie - podało Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Ich ciała najprawdopodobniej w tym tygodniu zostaną przetransportowane do Polski.
Kilkaset samochodów i motocykli przejechało w niedzielę ulicami Lublina. Była to kolejna manifestacja zwolenników budowy nowego toru wyścigowego.
- Bazy NATO powinny być budowane nie na Zachodzie, a w Europie środkowo-wschodniej - mówił podczas wyborczej wizyty w Lublinie Adam Jarubas. Kandydat PSL jako jedną z najlepszych lokalizacji wymienia Białą Podlaską.
Na oczyszczalnie, żłobki, atrakcje turystyczne. Pierwsze nabory na unijne dotacje zostaną ogłoszone w wakacje. Do wzięcia jest blisko 832 mln zł
Kto mógł, w piątek przed południem patrzył w niebo. W naszym kraju można było oglądać częściowe zaćmienie Słońca, które także w Lublinie wzbudziło ogromne zainteresowanie. W ruch poszły klisze, płyty CD, czy zdjęcia rentgenowskie. Niektórzy używali bardziej profesjonalnego sprzętu
Węgierskie linie lotnicze Wizz Air rozpoczęły sprzedaż biletów na loty z Lublina do Sztokholmu. Inauguracja połączenia zaplanowana jest na 21 maja.
Rozmowa z dr Małgorzatą Adamik-Szysiak, politologiem z UMCS
Tradycyjny korowód studencki przejdzie ulicami Lublina 6 maja. Porozumienie w tej sprawie podpisali w środę przedstawiciele samorządów czterech uczelni: UMCS, KUL, Uniwersytetu Przyrodniczego i Politechniki Lubelskiej.
Jeszcze dzisiejszej nocy na niebie będzie można zobaczyć efekty zorzy polarnej. A w piątek przed południem Księżyc przysłoni Słońce.
Ludzi w dużych dmuchanych kulach biegających za piłką można było w środę zobaczyć na boisku przy Gimnazjum nr 7 w Lublinie.