Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
W każdy wakacyjny weekend Lubelskie Stowarzyszenie Pilotów i Przewodników Turystycznych Pogranicze zaprasza na „Spacery po lubelsku”.
13, 15 i 19 maja lubelska uczelnia medyczna zaprasza na wirtualne dni otwarte. Pierwsze spotkanie dla przyszłych studentów medycyny, stomatologii czy diagnostyki laboratoryjnej dziś o godz. 15 na facebookowym koncie Uniwersytetu Medycznego.
Osiem nowych przypadków zakażenia w województwie lubelskim. W kraju zmarło dziś dziesięć osób.
To wielowątkowa sprawa, które rozwija się na naszych oczach. Wstrząsające fakty i głosy autentycznych świadków.
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie ogłasza XIII edycję konkursu na piękną i wartościową książkę dotyczącą naszego regionu.
Minimalna płaca wyższa o 350 zł i „mały ZUS plus” – to nie jedyne zmiany, jakie czekają pracowników i ich szefów od 1 stycznia.
Stowarzyszenie Tęczowy Białystok laureatem tegorocznej Nagrody im prof. Zbigniewa Hołdy. Uroczysta gala, na której zostanie wręczone odznaczenie, już w najbliższą sobotę o godz. 17 na auli Wydziału Prawa i Administracji UMCS.
Na cmentarzu na Majdanku w Lublinie pochowano dzisiaj Norberta Wojciechowskiego, działacza opozycji w czasach PRL, twórcę pierwszego w Polsce prywatnego wydawnictwa katolickiego.
Wystawa, tematyczne spacery i warsztaty. Dla uczniów, dorosłych i całych rodzin. „100 lat polskiej architektury” to pięć wystaw (i innych wydarzeń) w pięciu miastach Polski. Każda dotyczy innego okresu historii i ma inny wątek przewodni. W Lublinie przyglądamy się „Społeczeństwu”.
Kraków, Warszawa, Lublin, Poznań, Katowice. „Tożsamość. 100 lat polskiej architektury” to pięć wystaw w pięciu miastach Polski. Każda dotyczy innego okresu historii i ma inny wątek przewodni. Ta w Lublinie poświęcona jest społeczeństwu.