Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Pułkownik Zbigniew Krzyszczuk podczas uroczystego apelu przejął sztandar 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.
Protest rolników rozpocznie się we wtorek o godzinie 11 w Piaskach.
Gdy rano otworzono targi Agro-Park w Lublinie, na hali wystawienniczej zaroiło się od ludzi. Farmerzy z regionu oraz z pobliskiego Podkarpacia tłumnie przybyli na wystawę, aby poznać nowości prezentowane przez producentów maszyn rolniczych oraz firm z branży agro.
Ruszyła sieć połączeń składająca się z 19 linii obsługiwanych przez MPK Kraśnik i dwóch prywatnych przewoźników. Za wszystkim stoi Gminny Związek Komunikacyjny Ziemi Kraśnickiej.
75 tysięcy złotych – tyle wynosi łączna pula nagród przygotowana dla zwiedzających 15. Targi Agro-Park w Lublinie. Impreza startuje już w najbliższą sobotę.
Koniec kłopotów ze skutkami wichur czy oblodzenia kabli. Energetycy wdrażają program poprowadzenia pod ziemią sieci energetycznej średniego napięcia (SN). W tym celu zakupili supermaszynę do układania kabli bez konieczności wykonywania uciążliwych wykopów.
Wzgórze zamkowe w Zawieprzycach (pow. łeczyński) zmienia się krok po kroku. Po ubiegłorocznym odnowieniu parku, pora na zabytkową stajnię, w której zainstaluje się po remoncie Centrum Integracji Kulturalnej. W kolejce do restauracji czeka lamus i oranżeria.
Stowarzyszenie Oszukana Wieś nie odpuszcza. W czwartek i piątek zablokuje przejście graniczne w Dorohusku.
Kraśnik i okoliczne gminy czeka komunikacyjna rewolucja. Jej początek wyznaczono na 1 marca. Wtedy do 19 wzrośnie liczba tras. Wydłuży się dystans linii obsługiwanych przez MPK Kraśnik oraz prywatnych operatorów.
W Kraśniku będzie można głębiej odetchnąć czystszym powietrzem. W lokalnej ciepłowni uruchomiono kotły gazowe oraz przeprowadzono konwersję kotła, co oznacza, że węgiel został zastąpiony biomasą, czyli słomą.