Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Na początku lipca biłgorajscy radni zagłosują nad zmianą nazw dwóch ulic: I Armii Wojska Polskiego i Gronczewskiego „Przepiórki”. Zmiany nakazuje prawo, ale – jak podkreślają mieszkańcy – także sprawiedliwość dziejowa
Co Gdzie Kiedy. Zobacz co się działo w weekend w lubelskich klubach.
ROZMOWA z Danielem Waszkiewiczem, nowym trenerem piłkarzy ręcznych Azotów Puławy
Surowe konsekwencje grożą 51-letniemu mieszkańcowi Puław za fałszywe zawiadomienie o podłożeniu bomby. Mężczyzna podczas niedzielnego Święta Truskawki straszył ochroniarzy, że ma w bucie ładunek wybuchowy
Obawiamy się hałasu i chcemy zapobiec ewentualnym, późniejszym protestom – mówi Anna Wiejak, sołtys Sielc (pow. puławski). W pobliżu wsi budowany jest kolejny odcinek trasy S12, ale Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie przewidziała ustawienia tam ekranów akustycznych.
Radna Halina Jarząbek (PiS) proponuje, by nowe progi spowalniające pojawiły się na ul. Wólka Profecka.
Nowe chodniki, znaki, kosze i budowa mieszkań – tak wyglądał koniec czerwca w Zamościu.
W niedzielę zamojscy policjanci zatrzymali na drogach powiatu aż czterech piratów. Rekordzista jechał z prędkością 126 km/h w terenie zabudowanym.