Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
W minionym roku szkolnym w placówkach oświatowych w województwie lubelskim doszło do blisko 4 tys. wypadków - wynika z danych Ministerstwa Edukacji Narodowej. Najwięcej z nich miało miejsce w szkołach podstawowych i gimnazjach, gdzie odnotowywano po trzy tego typu zdarzenia dziennie.
Na sobotę 15 lipca Głowna Komisja Sportu Żużlowego wyznaczyła nowy termin zaległego meczu 10. kolejki 2. Ligi Żużlowej pomiędzy Naturalną Medycyną PSŻ Poznań a Speed Car Motorem Lublin
Jedni pisali scenariusz, inni wydawali tomik poezji, jeszcze inni nagrywali płytę. Miejscy stypendyści kulturalni odebrali w środę dyplomy od prezydenta miasta, który przyznał w tym roku 188 stypendiów na łączną kwotę 788 tys. złotych.
Tomasovia walczy o awans do Centralnej Ligi Juniorów. Niebiesko-biali rewanżowe spotkanie z Wisłą Płock rozegrają na swoim boisku, w najbliższą niedzielę o godz. 15. Wstęp na spotkanie będzie wolny.
W środę w Obrokach (pow. kraśnicki) wywróciła się ciężarówka. Ruch na tym odcinku drogi krajowej nr 19 odbywał się wahadłowo.
W środę, 21 czerwca 2017 r. odbyła się uroczystość przyjęcia pierwszego samolotu Gulfstream G550 do służby 1. Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie
W środę kibice Azotów otrzymali niespodziewaną wiadomość. W zespole z Puław doszło do zmiany na stanowisku trenera. Marcina Kurowskiego zastąpił doświadczony Daniel Waszkiewicz
We wtorek w centrum Świdnika zapalił się samochód. Dym wydobywający się spod maski zauważył policjant, który zatrzymał pojazd i wraz z kolegami pomógł przy gaszeniu ognia. Nikomu się nic nie stało.