Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Krasnystaw wprowadza Budżet Obywatelski Dzieci i Młodzieży. Do tej pory ta forma społecznej aktywności funkcjonuje we Wrocławiu, Ustrzykach Dolnych, Zgierzu i Łodzi.
Znamy już szacunkowy koszt energii elektrycznej potrzebnej do zasilenia zespołu fontann zamontowanych na pl. Litewskim, w tym głównego, multimedialnego wodotrysku.
Wszystko się zacznie o północy z czwartku na piątek. Pierwszym miejscem będzie rozgłośnia radiowa, później piekarnia, stacja benzynowa. Życie ulic, dzielnic, mieszkań. Tam gdzie się uczymy, pracujemy, modlimy… i tak do 23.59 z piątku na sobotę. Ostatnim głosem miejskim będzie fala dźwiękowa koncertu na Kozienaliach.
Rozpoczął się ogólnopolski konkurs „Kolorowe boiska”. O budowę lub remont boiska wielofunkcyjnego mogą ubiegać się w nim szkoły każdego typu. Siedem lat temu zwycięzcą konkursu została placówka z Kaznowa w woj. lubelskim.
W środę w Markuszowie w powiecie puławskim dachował samochód. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Czy to prawda, że rząd Platformy Obywatelskiej chciał przepłacić 4 miliardy złotych za zakup śmigłowców dla polskiej armii? – pytał na czwartkowej konferencji prasowej w swoim świdnickim biurze poseł PiS Artur Soboń.
Ucho Prezesa 16. To już ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu "Ucho Prezesa". Zwiastun 2. odcinka specjalnego pt. "Dobry Donald" można oglądać na YouTube. Cały odcinek 16 Ucha Prezesa można zaś obejrzeć w serwisie ShowMax.
W czwartek wystartowały Główne Mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców w pływaniu. Od mocnego uderzenia najważniejszą, krajową imprezę rozpoczęły nasze największe gwiazdy: Jan Świtkowski i Konrad Czerniak. Ten pierwszy zdobył złoto, a drugi srebro