Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
TBV Start zmierzy się w sobotę o godz. 18 ze Stelmetem BC Zielona Góra. Do drużyny może dołączyć nowy rozgrywający. W kręgu zainteresowań są m.in. Robert Skibniewski i Krzysztof Szubarga.
Komputerowa firma Modecom chce zostać sponsorem tytularnym miejskiego stadionu. – To nie jedyna firma, rozmawiamy z kilkoma – podkreśla zarządca obiektu i twierdzi, że negocjacje są „bardzo zaawansowane”. Tak samo określał je latem
IKEA poinformowała wczoraj o rozstrzygnięciu przetargu na budowę swojego sklepu przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Za samą budowę odpowiadać będzie specjalizująca się w budowie obiektów kubaturowych i infrastrukturalnych, Hochtief Polska S.A. Z kolei Mercury Engineering Polska Sp. z o.o. zajmie się montażem instalacji mechanicznych, elektrycznych i IT oraz systemów ochrony przeciwpożarowej.
- Po sukcesie „Handlowego święta ulicy Zamojskiej” postanowiliśmy przypomnieć mieszkańcom naszego miasta o kolejnej ulicy z bogatą tradycją handlową – zapraszają Paulina Zarębska-Denysiuk, Agata Cholewa i Magdalena Denysiuk, które w sobotą organizują „Handlowe święto ul. Lubartowskiej”.
W piątek, 9 grudnia o godz. 20 w bistro Trzeci Księżyc (Kazimierz Dolny, Mały Rynek 1) wystąpi pochodzący z Brazylii artysta o światowej sławie - Eduardo Agni.
W czwartek w ratuszu odbyła debata dotycząca zagospodarowania górek czechowskich. Zobacz zapis wideo.
”Ty debilu, cioto”, „Co ty k... robisz?” – w ten sposób do ucznia klasy V miała zwrócić się jego nauczycielka. Miała go także pchnąć na ścianę w szatni. – To trudna i konfliktowa osoba – przyznaje dyrektor szkoły. Po tym incydencie nauczycielka przeprosiła za swoje zachowanie i odeszła z pracy
Przeciwnikiem puławian w 1/16 będzie I-ligowy SPR Końskie. Mecz rozegrany zostanie 14 grudnia na wyjeździe