Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Mało czasu, ale mają zdążyć. W halach Targów Lublin na dobre zaczęła się budowa szpitala tymczasowego.
Mieszkańcy ul. Bażantowej podzieleni. Jedni chcą by kurz i błoto zniknęły jak najszybciej i godzą się na tańsze lecz szybsze asfaltowanie gruntówki. Jako rozwiązanie do czasu wybudowania drogi w pełnej infrastrukturze. Druga grupa ten etap chce pominąć i optuje, by zaczekać na wybudowanie drogi docelowej. Obawiają się, że ich posesje mogą zostać zalane
21-latek siedzący za kierownicą hondy w ostatniej chwili uciekł przed pociągiem.
Dzień singla w Chinach przypada 11 listopada. To także dzień ogromnych wyprzedaży np. na Aliexpress, podczas których wartość sprzedaży produktów przewyższa nawet Black Friday.
Nie żyje 43-latka potrącona przez samochód. Jechała po zmroku nieoświetloną drogą. Rower nie miał świateł i żadnego elementu odblaskowego.
Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 985 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.
Ministerstwo Zdrowia informuje o blisko 25,5 tysiącach nowych zachorowań. W całym kraju zmarło 330 osób.
Sześć zawodniczek MKS Perła Lublin otrzymało nominację do reprezentacji Polski na ostatnie zgrupowanie przed mistrzostwami Europy