Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Przez cały listopad w Warsztatach Kultury w Lublinie (ul. Grodzka 7) będzie można podziwiać wystawę "Elementarz Polskiej Kultury", zwracającej uwagę na unikatowe miejsce, jakie zajmują polscy twórcy na światowej mapie kultury ostatnich stu lat.
Lubartów przekłada piątkowy spacer kobiet na poniedziałek. Elżbieta Wąs w zamian zaprasza w ten piątek na palenie zniczy przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Lubartowie.
Pełnomocnicy Cezarego Kucharskiego zaskarżą decyzję prokuratury o środkach zapobiegawczych podjętych wobec ich klienta. Menadżer piłkarski i były poseł z Łukowa usłyszał zarzuty związane z szantażowaniem Roberta Lewandowskiego.
29 października 1969 roku to początek internetu. Ekspert ds. nowych technologii dr Maciej Kawecki opowiedział o tym wydarzeniu. Jakie słowo zostało wysłane? Jak internet się zmienił?
Na terenie województwa lubelskiego zmarło 19 osób z infekcją COVID-19 – informuje Katarzyna Wnuk, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.
W Kraśniku odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie. Reprezentanci województwa lubelskiego odnieśli szereg sukcesów.
Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 1700 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.
20 156 nowych przypadków zakażenia koronawirusem i 301 ofiar śmiertelnych - Ministerstwo Zdrowia podało dzisiaj po godz. 10.30 najnowszy raport na temat sytuacji epidemiologicznej w Polsce.