Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Do wypadku doszło w czwartek około godz. 17 na skrzyżowaniu ul. Puławskiej i Kilińskiego w Kurowie.
25-latek kierujący ciężarówką podczas cofania najechał na dwa skutery.
Do wypadku doszło około godz. 15.20 w miejscowości Dębowiec na drodze krajowej nr 74 między Kraśnikiem a Annopolem.
Do wypadku doszło około godz. 11.15 w miejscowości Jatutów na drodze krajowej nr 74 z Zamościa do Hrubieszowa.
W miejscowości Zalutyń (pow. bialski) dostawcze iveco zderzyło się z motorowerem. Ranny został kierowca jednośladu.
W środę w Wólce Plebańskiej (pow. bialski) audi zderzyło się z ciężarówką. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Do tragicznego wypadku doszło około godz. 21 na węźle Kurów Wschód w okolicach Kurowa na drodze ekspresowej S17.
Na ekspresówce S17, na wysokości Kurowa doszło do tragicznego wypadku.
Dzisiaj po godz. 16 doszło do kolizji dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej z ul. Grabskiego.
We wtorek w Białej Podlaskiej volkswagen zderzył się z motocyklem. Kierująca osobówką jechała pod prąd.
W miejscowości Podgłębokie (pow. łęczyński) zderzyły się dwa auta. Trzy osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko.
Do wypadku doszło około godz. 22 na skrzyżowaniu al. Solidarności i Kompozytorów Polskich w Lublinie.
Do zdarzenia doszło w Wierzchowiskach Drugich na drodze S12 między węzłem Świdnik a Piaski Zachód.
Do wypadku doszło około godz. 16 na drodze krajowej nr 17 w Rykach.
W miejscowości Zabłocie (pow. biłgorajski) zderzyły się dwa auta. Dwie osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko.
W niedzielę w Zamościu zderzyło się dwoje rowerzystów. 23-letni sprawca był pijany, zaś poszkodowana 11-latka trafiła do szpitala.
Do wypadku doszło około godz. 13.30 na skrzyżowaniu ul. Lotniczej i Droga Męczenników Majdanka w Lublinie.
Nie żyje 21-latka, ranna w wypadku przy al. Solidarności w Lublinie. Dziewczyna była pasażerką jednego z dwóch samochodów, które zderzyły się na skrzyżowaniu. Wyjaśnianiem dokładnych okoliczności sprawy zajęła się prokuratura.
Na al. Kompozytorów Polskich w Lublinie, niedaleko "Orfeusza" zderzyły się dwa auta.
W Klonowicy Dużej (pow. bialski) 39-letni motorowerzysta wypadł z drogi. Miał 2,4 promila alkoholu w organizmie.