Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Minęło zaledwie kilka dni od pierwszego znaleziska, a przy budowie ronda w Radzyniu Podlaskim natrafiano właśnie na coś innego. Tym razem, to ludzkie szczątki. Trafiły do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie.
Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej ostatnio nie ma szczęścia. Wcześniej była już dyrektor usłyszała prokuratorskie zarzuty, a teraz ślimaczy się remont placówki. Starosta łukowski nalicza już kary dla wykonawcy.
Jest akt oskarżenia przeciwko 32-letniemu księdzu Sebastianowi M., byłemu wikariuszowi parafii w Drelowie (powiat bialski). Prokuratura zarzuca mu zgwałcenie młodej kobiety.
Hałas, zalegające śmieci i problemy z wyjazdem z posesji. Na te problemy skarżą się mieszkańcy gminy Zalesie w powiecie bialskim. A wszystko przez kilkunastokilometrowe kolejki ciężarówek oczekujących po kilku dni na odprawę graniczną w Koroszczynie.
Tempo prac przy pałacu Potockich jest dobre, ale wykonawca chce waloryzacji kwot z umowy. Burmistrz Jerzy Rębek nie wyklucza, że sprawa zakończy się w sądzie.
Sprawa ogołoconych topoli na miejskim targowisku jeszcze nie doczekała się finału. Burmistrz Jerzy Rębek ukarał jednak dwóch urzędników.
Jeszcze w tym miesiącu miasto poszuka nowego wykonawcy ścieżki rowerowej nad Krzną w rejonie ulicy Żurawiej. Poprzedni nie wywiązywał się z umowy, dlatego urzędnicy ją zerwali.
Można powiedzieć, że budowa nowego ronda w Radzyniu Podlaskim rozpoczęła się wybuchowo. Trzeba było wezwać saperów.
Promocja budżetu obywatelskiego powinna być większa – uważa radny Marek Dzyr (Zjednoczona Prawica). Prezydent Michał Litwiniuk (PO) przypomina, że to radni zdjęli znaczną pulę środków przeznaczonych na promocję.
Bialska uczelnia zamierza uruchomić swoją filię w Radzyniu Podlaskim. Radny Jakub Jakubowski uważa, że powiat radzyński powinien szerzej to promować.