Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Wnioski przyjmuje centrala Agencji Rynku Rolnego. Kwota pomocy zależy od kategorii mięsa, które trafia do chłodni i okresu przechowywania.
Były wicestarosta janowski z PSL udziela porad prawnych na terenie powiatu janowskiego, gdzie jest radnym. Za pracę, choć nie bezpośrednio płaci mu Starostwo Powiatowe w Janowie Lubelskim.
Myślałem nawet o tym, żeby wybić jakąś szybę. Wtedy przyjechałaby policja i by mnie znowu zamknęli - przyznaje pan Andrzej, który po wyjściu z zakładu karnego nie ma stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna spał w kartonie na dworcu. Kilka dni temu, kiedy mróz nie odpuszczał, poprosił o pomoc. Nie była to łatwa decyzja
Urzędnicy z podlubelskiego Garbowa mają pomysł na nowe zagospodarowanie XIX-wiecznego pałacu, w którym mieści się m.in. ośrodek zdrowia. Chcą też odnowić otoczenie zabytku
Miasto zmienia sposób dotowania siatkarzy z Avii. W związku z nieprawidłowościami w klubie stwierdzonymi podczas audytu zawodnicy będą dostawać stypendium od miasta. Nie wszyscy są z tej zmiany zadowoleni.
Strażnicy miejscy przeszukują miejsca, gdzie mogą przebywać bezdomni. W razie potrzeby interweniują. Tak było m.in. w przypadku bezdomnego, który spał pod gołym niebem przy ul. Struga w Lublinie. Za dach na głową służyła mu… parasolka. Mężczyzna trafił do szpitala. Z kolei w jednym z kościołów w Lublinie marznąć miały zwierzęta stojące w szopce bożonarodzeniowej
Dla rodziny Mariana Rozwadowskiego z podlubelskiego Bogucina stary rok nie zakończył się szczęśliwie. Ledwo z żoną wrócili od lekarza z chorymi dziećmi, już musieli się mierzyć z kolejnym problemem – pożarem w gospodarstwie. Straty – 600 tys. zł
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lublinie: Wojsko odmówiło udziału. Nie będzie też ani pokazu policyjnych antyterrorystów, ani wystawy sprzętu. Straż pożarna chce pytać o zgodę zwierzchników.
Burmistrz Kraśnika: To budżet realny. Jak pojawią się pieniądze, będziemy go modyfikować. Opozycyjny radny: To budżet stagnacji i administrowania miastem.
W Świdniku radni miejscy oraz powiatowi uchwalili budżety na przyszły rok. Oba samorządy wyraźnie postawiły na inwestycje.