Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Ponad 8 tys. mkw. powierzchni, 6 kondygnacji i nowe możliwości leczenia. Poradnie specjalistyczne Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej działają już w nowym budynku. w poniedziałek zostali przyjęci pierwsi pacjenci.
Szpitalny Oddział Ratunkowy Szpitala Klinicznego nr 4 jest już po remoncie i przyjmuje pacjentów.
Rozmowa z Eweliną Lisiecką, położną, która wygrała konkurs Pielęgniarka/Położna Roku 2019 Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego w Lublinie.
Rozmowa z Edytą Lisek-Lubaś, prezes Spółdzielni Socjalnej "Niebieski Młyn" w Kraśniku
Rozmowa z Michałem Dacką, prezesem Spółdzielni Socjalnej Centrum Usługowe „Tulipan” w Poniatowej
Konwent – Regionalna Sieć Współpracy Organizacji Pozarządowych z Samorządem Terytorialnym (15-16 października).
Jak wygląda rana po oparzeniu, jak się ją oczyszcza, jak pobiera się skórę do przeszczepu. Tego między innymi dowiedzą się studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie podczas wykładów i zajęć praktycznych w „oparzeniówce” w Łęcznej.
Dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej i komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie podpisali we wtorek list intencyjny w zakresie profilaktyki nowotworowej. Chodzi o współpracę przy realizacji pilotażu programu dotyczącego kompleksowej diagnostyki onkologicznej dla pracowników i funkcjonariuszy PSP w województwie lubelskim.
Ochroniarze mieli wyprowadzić ze szpitala bezdomnego, wyraźnie cierpiącego mężczyznę, a potem zostawić go samego na przystanku. – Ten człowiek nie był pijany, wyglądał na bardzo chorego. Jak można kogoś tak potraktować tylko dlatego, że nie ma dachu nad głową? – pyta poruszona Czytelniczka, która była świadkiem zdarzenia
Od stycznia prof. Anselm Jünemann, wybitny okulista z Niemiec, będzie nadzorował operacje u małych pacjentów i konsultował najtrudniejsze przypadki, które trafiają do lubelskiej kliniki przy Chmielnej. Chodzi przede wszystkim o wrodzoną zaćmę i jaskrę.