Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Sławomir Sosnowski ma zastąpić ustępującego Krzysztofa Hetmana na stanowisku marszałka województwa lubelskiego. Kandydatem PSL na wicemarszałka jest natomiast zastępca burmistrza Piask Michał Cholewa.
Dr hab. Arkadiusz Bereza został prorektorem ds. ogólnych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. To stanowisko było nieobsadzone od kwietnia, gdy z tej funkcji odwołany został prof. Ryszard Mojak.
W środę o godz. 5 rano do drzwi domu w okolicy Zamościa zapukali policjanci. Szukali jednej z najgroźniejszych terrorystek na świecie Samanthy Lewthwaite, znanej jako "Biała wdowa
Poszukiwane są dzieci, które zagrają w nowym filmie Wojciecha Smarzowskiego. Na casting można zgłaszać „uzdolnione aktorsko dzieci w wieku od 2 do 16 lat.
Najlepsze dokumenty, przegląd filmów muzycznych, czy produkcje polecane przez znanego krytyka filmowego Tomasza Raczka będzie można oglądać w tym sezonie podczas bezpłatnych seansów w plenerowym Kinie Perła. Od piątku do końca sierpnia będzie ono działać w puławskim porcie Marina.
W środę zmarła siódma ofiara tragicznego wypadku w Stawku w gminie Spiczyn. We wtorek 27 maja doszło tam do zderzenia dwóch busów.
Badania nad rybami transgenicznymi (modyfikowanymi genetycznie) zamierzają prowadzić naukowcy z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczelnia ogłosiła przetarg na dostawę specjalistycznej aparatury dla powstającego Centrum Medycyny Doświadczalnej.
Nadchodzące wakacje lubelskie uczelnie zamierzają wykorzystać na remonty w akademikach.
W czerwcu 1989 roku żartowano, że jeśli krowa zrobiłaby sobie zdjęcie z Lechem Wałęsą i miała emblemat "Solidarności, to i ona zostałaby wybrana do parlamentu.
Najlepsze dokumenty, filmy muzyczne, produkcje polecane przez krytyka filmowego Tomasza Raczka będzie można zobaczyć podczas bezpłatnych seansów pod chmurką przy ul. Bernardyńskiej.