Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Hashima to wyspa, na której kręcono część zdjęć do ostatniego filmu o Jamesie Bondzie - Skyfall.
Maria Montessori jest autorką nowatorskiego systemu pedagogiki przedszkolnej nazwanego później jej metodą Montessori. Dzisiaj przypada 142. rocznica urodzin Marii Montessori. Z tej okazji wyszukiwarka google upamiętniła jej osobę specjalną grafiką, czyli tzw. google doodle.
Howard Carter to angielski archeolog i egiptolog. Stał się słynny dzięki odkryciu wspólnie z lordem Carnayonem grobowca Tutenchamona. Cartera upamiętnia dziś wyszukiwarka Google.
Keith Haring był amerykańskim artystą współczesnym tworzącym w nurcie pop art i street art. Dziś miałby 54 urodziny, które wyszukiwarka Google upamiętnia specjalną grafiką.
Eadweard J. Muybridge - czym zasłużył sobie, że trafił na Google Doodle? Urodzony 182 lata temu Brytyjczyk dokonał przełomu w fotografii. Jest też bohaterem tajemniczej historii.
Juan Gris urodził się 23 marca 1887 roku w Madrycie. Urodziny Juana Grisa uświetnia Google przygotowując z tej okazji specjalną grafikę na stronie głównej wyszukiwarki.
Gioachino Rossini to autor wielu oper, m.in. Cyrulika sewilskiego. Dzisiaj przypada 220. rocznica urodzin włoskiego kompozytora. Wyszukiwarka google upamiętnia artystę specjalną grafiką.
Kolejny serialowy bohater po Hance Mostowiak jest już martwy. Dziś Telewizja Polska wyemitowała odcinek serialu Klan, w którym umiera słynny Rysio.
Heinrich Rudolf Hertz jest odkrywcą fal elektromagnetycznych. Urodził się 22 lutego 1857 roku. Google dziś upamiętnia tego niemieckiego naukowca.
Albert Szent-Gyorgyi de Nagyrápolt był biochemikiem z Węgier, który odkrył witaminę C i witaminę P. Za swoją działalności z dziedziny medycyny otrzymał w 1937 roku Nagrodę Nobla.