Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Tatuaże miały gwarantować kobietom płodność, siłę mężczyznom. A po śmierci pomagać w odnalezieniu bliskich. Dwieście lat temu, we francuskich szpitalach tatuowano matki i noworodki by nie pomylić dzieci. U Maorysów były jak dowód osobisty. Pierwsi chrześcijanie tatuowali się, by rozpoznać współwyznawców. Japończycy widzieli w znakach na skórze amulet i magiczną broń przeciwko duchom. Rozmowa z Magdaleną Jakubowską, absolwentką etnologii UMCS. Autorką pracy „Tatuaż jako element współczesnej komunikacji niewerbalnej”
Rozmowa z Anetą Jurczuk, lekarzem weterynarii z Lublina.
Rozmowa z Dorotą Nowakowską, operatorem filmowym.
Rozmowa z Krzysztofem Rzączyńskim, reżyserem.
Rozmowa z Wojciechem Kaproniem, tancerzem Lubelskiego Teatru Tańca m.in. najnowszym spektaklu Łukasza Witta Michałowskiego \"Śmierć szczęśliwa\".
Rozmowa z Mieczysławem Gają, mistrzem w Letniej Szkole Rzeźby Ludowej.
Rozmowa z Piotrem Szponarem, który będzie dyrygował wielką armią w czasie Jarmarku Jagiellońskiego
Rozmowa z Jackiem Świerczyńskim, fotoreporterem Dziennika Wschodniego, którego zdjęcie zostało nominowane do nagrody Grand Press Foto 2009.