Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Koniec z nalepką na szybie, kartą pojazdu i mandatami za brak prawa jazdy podczas policyjnej kontroli – takie zmiany szykuje Ministerstwo Cyfryzacji i Ministerstwo Infrastruktury. Nowe regulacje będą sukcesywnie wchodzić w życie w przyszłym roku
Taxify wkrótce zacznie działać w Lublinie. Firma szuka kierowców
W dyskoncie Biedronka w Kurowie rozpoznano i ujęto dwie dwunastoletnie dziewczyny podejrzane o kradzież słodyczy i artykułów przemysłowych o łącznej wartości 17 złotych. Świadek zatrzymania twierdzi, że ochrona zareagowała zbyt surowo
Według sondażu prezydenckiego Polskiej Press Grupy, zwycięzcą wyborów w Lublinie będzie Krzysztof Żuk, którego popiera 59,3 proc. badanych.
Koszykarze TBV Startu zawiedli w pierwszym meczu w hali Globus i przegrali z Legią. Na szczęście szybko mają okazję do rehabilitacji. Już w piątek o godz. 19 zmierzą się u siebie z MKS Dąbrowa Górnicza. Kolejne spotkanie przed własną publicznością rozegra także MKS Perła. W Lublinie zamelduje się tym razem Korona Handball Kielce, a mecz odbędzie się w sobotę o godz. 18
Zygmunt Wyroślak, burmistrz Poniatowej, zajechał drogę skuterowi. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.
Pomnik 34. Pułku Piechoty przy ulicy Warszawskiej przejdzie renowację. Postument uformowany jest z trzech elementów, symbolizujących trzy zabory.
Sala zabaw, kolejne lokalizacje popularnej piekarni i sklep zielarski – to nowe miejsca, które będą czynne jeszcze w tym miesiącu.