Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Po nienajlepszym początku sezonu i dwóch porażkach w trzech spotkaniach podopieczni Artura Gadzickiego wyraźnie się rozkręcają. W sobotę zwyciężyli po raz czwarty z rzędu, tym razem rozbijając na własnym parkiecie Heiro Rzeszów. Dzięki temu awansowali na trzecie miejsce w ligowej tabeli.
Solidna dawka polskiego punkrocka w Rider's Pubie! W sobotę o godz. 20 w klubie zagrają zespoły Patologia oraz Marskość Wątroby.
Nasila się protest przeciw wytyczeniu tzw. południowej obwodnicy Lublina obok Zalewu Zemborzyckiego i nowych osiedli. Wczoraj o zmianę tej trasy wystąpiła Rada Kultury Przestrzeni, alarmując, że szosa odetnie miasto od zalewu, zburzy spokój i zdegraduje las. Ale Ratusz broni nowej drogi.
W Lublinie trwa 10. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Złote Mrówkojady. Przez cały tydzień w Centrum Kultury prezentowane są filmy z całego świata rywalizujące w siedmiu kategoriach. W sobotę, 26 listopada o godz. 19.30 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród - Złotych Mrówkojadów.
Portal społecznościowy dla pasjonatów gotowania i dobrego jedzenia chce stworzyć dwoje studentów Politechniki Lubelskiej. Właśnie zbierają pieniądze na realizację swojego projektu
W poniedziałek, 28 listopada o godz. 18 w Kawiarni Le'Żak działającej w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się andrzejkowy wieczór wróżb. Na przybyłych czeka dobra zabawa.
Przed nami kolejna edycja filmowego cyklu w Centrum Kultury, podczas którego można zobaczyć wiele niezwykłych filmów krótkometrażowych z całego świata. Jesienna odsłona będzie miała miejsce 30 listopada o godz. 18.
Wniosek w sprawie wprowadzenia dwóch stref pobierania opłat terminalowych rozpatruje Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC). Zyskałoby na tym warszawskie Okęcie, ale stracić mogą regionalne porty lotnicze. Przeciwne temu pomysłowi są m.in. władze lubelskiego lotniska.