Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
W niedzielę, 20 listopada o godz. 18 w klubie Graffiti (Al. Piłsudskiego 13) odbędzie się koncert warszawskiego zespołu Venflon. Grupa będzie promować swoją najnowszą płytę "Sztuka Upadku".
W niedzielę, 20 listopada o godz. 19 w Pubie u Szewca (ul. Grodzka 18) odbędzie się potrójny koncert dla miłośników rockowego grania. Wystąpią: Spiral, Signal From Europa i Leave.
Organizację wspólnych projektów badawczych, szkoleń, wykładów i praktyk studentów przewiduje podpisana wczoraj umowa o współpracy między Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.
Teren planowanego od lat kompleksu Alchemia zaczyna przypominać plac budowy. Na razie jednak spotkać tu można będzie tylko archeologów. Budowlańcy mają zabrać się do pracy wiosną.
Polska zajmuje drugie miejsce w Unii Europejskiej pod względem liczby wydanych wiz długoterminowych oraz zezwoleń pobytowych dla cudzoziemców.
Najlepsi polscy tancerze spotkają się już w najbliższy weekend w Lublinie na Mistrzostwach Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich. Podczas tej najważniejszej dla tanecznego sportu imprezy zostaną wyłonieni tegoroczni mistrzowie i wicemistrzowie Polski, zostaną także wytypowani reprezentanci na mistrzostwa świata i Europy.
Decyzją radnych ZS im. Z. Chmielewskiego w Nałęczowie w połowie stycznia zostanie rozwiązany. Szkoły, które go tworzyły czeka przeprowadzka i zmiana organu prowadzącego. Reformę krytykują nauczyciele „Ekonomika” i chwalą ostatnią rekrutację.
Państwo Orzechowscy z Wilkołaza boją się, że stracą mieszkanie w budynku zarządzanym przez dyrektora zespołu szkół. Umowa najmu lokalu obowiązuje tylko do końca roku. – Ze swojej strony zrobię wszystko, żeby pomóc – zapewnia wójt gminy.