Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
O poważnym wypadku na drodze krajowej nr 19 w Wólce Rozwadowskiej pisaliśmy wczoraj.
– Kary wymierzane ludziom przez sanepid są bezprawne – alarmuje Rzecznik Praw Obywatelskich. Zwraca również uwagę, że policjanci nie mają prawa przekazywać naszych danych urzędnikom. Tylko w naszym regionie służby sanitarne nałożyły na obywateli kary o wartości blisko 700 tys. zł.
W lecie Parchatka zmaga się z korkami sięgającymi nawet Kazimierza Dolnego. Innym problemem jest nagminne przekraczanie dozwolonej prędkości, co w połączeniu z brakiem chodnika sprawia, że piesi nie czują się bezpiecznie.
Szymon Ładniak w niedzielę wystąpi w kolejnym wyścigu serii ESET ISeries. Areną zmagań będzie chorwacki Grobnik.
Akademik PWSZ przy ul. Nowy Świat 3 w Chełmie to nowy adres siedziby zespołu ratowników medycznych.
Kolejną noc w wielu miastach USA trwały zamieszki, które rozpoczęły się po tym, jak 46-letni Afroamerykanin George Floyd zginął po brutalnej interwencji policji 25 maja.
W popołudniowych raportach wojewódzkich stacji sanitarno-epidemiologicznych nie mamy odnotowanego żadnego przypadku zgonu z powodu COVID19 – informuje Ministerstwo Zdrowia w wieczornym raporcie o zakażeniach koronawirusem w niedzielę 31 maja.
Miasto Lubartów w tegorocznym planie przetargów publicznych ujęło zadanie pod nazwą „Budowa, przebudowa i modernizacja dróg”. W jego ramach miały być wykonane remonty nawierzchni ulic lub chodników ze środków miasta na odcinkach nieobjętych projektami z dofinansowaniem ze środków zewnętrznych. Na ten cel Lubartów planował wydać ponad 700 tysięcy złotych. Nie wiadomo jednak czy ostatecznie remonty te dojdą do skutku oraz jakie drogi zostaną objęte pracami.