ORLEN BASKET LIGA

Polski Cukier Start Lublin wrócił na zwycięski szlak w Słupsku

Polski Cukier Start Lublin wygrał w Słupsku. Podopieczni Artura Gronka przerwali w ten sposób serię dwóch kolejnych przegranych.

Polski Cukier Start Lublin chce się przełamać w Słupsku

Polski Cukier Start Lublin w sobotę zmierzy się na wyjeździe z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk (godz. 15.30). Czy czerwono-czarnym uda się przerwać serię porażek?

Polski Cukier Start z wizytą w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym [zdjecia]

Polski Cukier Start w okresie przedświątecznym dba nie tylko o wyniki na boisku. Tym razem koszykarze zdobyli uśmiech pacjentów Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Kiepsko zaczęli, ale dobrze skończyli. Polski Cukier Start lepszy od Arki [zdjęcia]

Pierwsze minuty meczu Polski Cukier Start – Krajowa Grupa Spożywcza Arka należały do ekipy z Gdyni. Na szczęście później koszykarze z Lublina zrobili swoje i ostatecznie pokonali rywali 98:88. To siódma wygrana w sezonie czerwono-czarnych i piąta u siebie.

Polski Cukier Start Lublin gra z dzisiaj z Arką Gdynia i chce szybko wrócić do wygrywania

Dzisiaj o godz. 17.30 Polski Cukier Start podejmuje w hali Globus Krajową Grupę Spożywczą Arka Gdynia. Podopieczni Artura Gronka będą zdecydowanym faworytem tej rywalizacji.

Polski Cukier Start Lublin rozbity we Włocławku

Nie tak wyobrażali sobie wyjazd do Włocławka kibice drużyny z Lublina. Polski Cukier Start przespał końcowe fragmenty drugiej kwarty i nie był już w stanie wrócić do meczu. Ostatecznie podopieczni Artura Gronka przegrali z Anwilem aż 71:100.

Mistrza też pokonali! Polski Cukier Start Lublin najlepszy w historii

Polski Cukier Start Lublin zdobył Szczecin. Podopieczni Artura Grona wygrali z aktualnym mistrzem Polski 85:81.

Polski Cukier Start Lublin kontra mistrz Polski

Polski Cukier Start dzisiaj zagra na wyjeździe z King Szczecin. To konfrontacja trzeciej i czwartej siły rozgrywek.

Krzysztof Szewczyk (Polski Cukier AZS UMCS): Będą wzmocnienia, a zespół będzie robił postępy

We wtorkowy wieczór w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli można było zobaczyć w akcji najlepszy zespół Euroligi z poprzedniego sezonu. Fenerbahce Alagoz Holding nie pozostawił gospodyniom żadnych złudzeń i rozgromił Polski Cukier AZS UMCS 85:50. Jak spotkanie oceniają obie ekipy?

Polski Cukier Start lepszy od wicemistrzów Polski dzięki świetnej drugiej połowie [zdjęcia]

Śląsk Wrocław poległ w hali Globus. Po fatalnej pierwszej połowie w drugiej Polski Cukier Start Lublin rozegrał fantastyczny fragment i ostatecznie pokonał wicemistrza Polski 102:85.

Polski Cukier Start Lublin skorzysta na kryzysie wicemistrza Polski?

Polski Cukier Start w piątek podejmie Śląsk Wrocław (godz. 17.30, transmisja Polsat Sport Extra). Rywale dysponują ogromną siłą rażenia, chociaż mają już na koncie pięć porażek z rzędu.

Barett Benson (Polski Cukier Start): Mecz ze Śląskiem? Będziemy pewni siebie i skoncentrowani

Rozmowa z Barettem Bensonem, koszykarzem Polskiego Cukru Startu Lublin

Polski Cukier AZS UMCS Lublin rozbity na Węgrzech

Polski Cukier AZS UMCS mimo olbrzymich kłopotów w ataku, długo trzymał się blisko rywalek w środowym meczu Euroligi z DVTK Hun-Therm. W połowie trzeciej kwarty lublinianki przegrywały na Węgrzech tylko 34:39. Niestety, ostatecznie dostały lanie… 44:74. Dla gospodyń to było czwarte kolejne zwycięstwo.

Liam O’Reilly (Polski Cukier Start): W Lublinie mam wszystko czego potrzebuje

Rozmowa z Liamem o’Reilly, koszykarzem Polskiego Cukru Start Lublin

Pogrom w trzeciej kwarcie. Polski Cukier Start Lublin pokonał GTK Gliwice [zdjęcia]

Polski Cukier Start pokonał GTK Gliwice 100:93. Lublinianie po przeciętnej pierwszej połowie rozegrali fantastyczną trzecią kwartę, wygraną 36:20. Pozwoliło im to wyjść na prowadzenie, którego nie oddali aż do końcowej syreny.

Polski Cukier Start ma prosty plan: zapomnieć o laniu w Dąbrowie Górniczej i pokonać GTK Gliwice

Polski Cukier Start spróbuje się szybko pozbierać po laniu w Dąbrowie Górniczej. Rywal wydaje się idealny, bo do Lublina przyjedzie ostatni zespół w tabeli – GTK Gliwice. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę (godz. 19.30).

Polski Cukier Start Lublin rozbity w Dąbrowie Górniczej

Pokonali już mistrza i wicemistrza poprzednich rozgrywek, a w czwartek także lidera obecnego sezonu, czyli Polski Cukier Start. MKS Dąbrowa Górnicza znowu pokazał się z bardzo dobrej strony. Ofensywna koszykówka i gra zespołowa przyniosły gospodarzom efektowne zwycięstwo nad klubem z Lublina – 112:87. Dla przyjezdnych to była pierwsza porażka w sezonie po trzech zwycięstwach.

Polski Cukier Start zagra na wyjeździe z MKS Dąbrowa Górnicza. Mecz dwóch niespodzianek

W czwartek Polski Cukier Start zagra na wyjeździe z MKS Dąbrowa Górnicza (godz. 17.30). Podopieczni Artura Gronka są liderem rozgrywek i liczą na kolejny triumf.

Polski Cukier AZS UMCS przegrał z Valencią w drugim meczu Euroligi

Polski Cukier AZS UMCS Lublin został rozgromiony przez Valencia Basket Club w ramach rozgrywek Euroligi 45:64.

Polski Cukier Start Lublin z kolejną wygraną [zdjecia]

Polski Cukier nie przestaje zachwycać swoją formą i ograł kolejnego przeciwnika. W niedzielę podopieczni Artura Gronka wygrali 99:83 z Sewertronics Sokół Łańcut

Polski Cukier Start dostał lanie w lidze ENBL. Zdecydowała czwarta kwarta [zdjęcia]

Polski Cukier Start Lublin przegrał z BC Utenos Juventus różnicą aż 30 punktów. O wysokiej porażce zadecydowała głównie czwarta kwarta.

Polski Cukier AZS UMCS Lublin zadebiutuje dziś w Eurolidze

Na początek mistrzynie Polski zmierzą się na wyjeździe ze słynną włoską ekipą Beretta Familia Schio

Polski Cukier Start Lublin rozpoczyna swoją europejską przygodę

Pierwszym przeciwnikiem będzie litewski Utenos Uniclub Casino – Juventus.

Sopot zdobyty! Polski Cukier Start Lublin po dwóch kolejkach ma na koncie dwa zwycięstwa

Dwa mecze nowego sezonu i dwa zwycięstwa. W piątek Polski Cukier Start pokonał w Sopocie Trefla 82:73. Znowu liderami czerwono-czarnych był duet Amerykanów: Jabil Durham i Liam O’Reilly. Tym razem obwodowi ekipy z Lublina do dorobku drużyny w sumie dorzucili: 31 punktów, 20 asyst i 10 zbiórek.

Polski Cukier Start już w piątek zmierzy się w Sopocie z Treflem. Bezbłędny Jabril Durham

Polski Cukier Start Lublin już w piątek zagra w Sopocie z tamtejszym Treflem (godz. 20.10). Po wygranej na inaugurację nowego sezonu, w drużynie Artura Gronka panują doskonałe nastroje.