Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
W Radzyniu Podlaskim samochód potrącił pieszą. Kobieta trafiła do szpitala.
Niedrzwica Kościelna. Młoda kobieta i jej 9-miesięczny syn zginęli w wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Samochód 31-latki zderzył się z pociągiem.
Rowerzysta trafił do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w Sosnowicy przy ul. Wojska Polskiego
Kompletnie pijany rowerzysta wjechał pod prąd na jedno z rond w Biłgoraju. Zderzył się z oplem, ale nie odniósł poważnych obrażeń.
Dwa samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z Krochmalną w Lublinie
Tragiczny wypadek w Krasnobrodzie. Mężczyzna został potrącony przez samochód. Zginął na miejscu.
Utrudnienia na skrzyżowaniu Al. Racławickich z Lipową. Doszło tam do zderzenia trolejbusu i dwóch samochodów.
56-latek chciał pomóc, a sam został ranny i trafił do szpitala
23-latek był pod wpływem alkoholu, nie miał prawa jazdy, a motocykl, którym kierował nie był dopuszczony do ruchu
Najprawdopodobniej nieprawidłowe wyprzedzanie było przyczyną wypadku, do którego doszło w niedzielę na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Tchórzew Kolonia
Do groźnych zdarzeń drogowych doszło w nocy na terenie woj. lubelskiego.
18-letni kierowca BMW prawo jazdy miał zaledwie od siedmiu miesięcy. Wczoraj zatrzymali mu je policjanci
Do zdarzenia doszło dziś po godz. 15 na drodze Puławy - Dęblin.
Wypadek na S12 między węzłem Tatary a Felin w miejscowości Świdnik Mały.
Do zderzenia opla z volkswagenem doszło w Czemiernikach (pow. radzyński). Dwie osoby trafiły do szpitala.
Do wypadku doszło po godz. 10 na al. Tysiąclecia w Lublinie
Do zderzenia dwóch aut doszło w Moszczance (pow. rycki) na drodze krajowej nr 17. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Podniesiony poziom cukru w organizmie był prawdopodobną przyczyną wypadku drogowego, któremu uległ starosta krasnostawski Janusz Szpak.
Do śmiertelnego wypadku doszło w miejscowości Styrzyniec (pow. bialski) na drodze krajowej nr 2 między Białą Podlaską, a Międzyrzecem Podlaskim.
Dwa samochody osobowe zderzyły się przed godz. 18 na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej i Gościńczyk w Puławach.