Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
I on i ona chętniej flirtują, a czasem rozkwita gorące uczucie. Często jednak krótkotrwałe. – Może dla samotnych będzie to początek czegoś nowego, jednak dla osób w stałych związkach może to być duże zagrożenie – przestrzega psycholog.
Andreas Steinhöfel, \"Rico, Oskar i złodziejski kamień”, \"Rico, Oskar i złamanie serca”,\"Rico, Oskar i głębocienie”.
Dziwny jest ten świat. Coraz częściej do pisania kryminałów biorą się kobiety. I z reguły uprawiają ten najbardziej krwawy gatunek. Tak jest też z kryminałami tzw. skandynawskimi w których właśnie płeć słaba prym wiedzie.
To jedna z tych książek, jakie się czyta, jakie się bardzo dobrze czyta. Tym razem autor zabiera nas w podróż do serca Ameryki Środkowej – do Meksyku, Gwatemali, Salwadoru i Hondurasu.
Już sześćdziesiąt lat na scenie i w filmie występuje bardzo popularny, charakterystyczny i lubiany aktor – Roman Kłosowski. Jest artystą wszechstronnym – aktorem, reżyserem, także w swoim cv ma zapisana karierę dyrektorską. To osoba obdarzona ogromnym poczuciem humoru, także na swój własny temat – to rzadkość w środowisku.
Chciałoby się zawołać – czytajcie książki Thubrona. Stanowią połączenie świetnego reportażu, niemal poetyckiej wrażliwości, niezwykłej umiejętności malowania obrazów, wydarzeń i portretowania ludzi.
We współczesnych jej czasach została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą Europy – Zofia Potocka. Kochanka tureckiej księżniczki, później mężczyzn znaczących w tej epoce, wreszcie trzecia żona hrabiego Stanisława Szczęsnego Potockiego. Zbliża się kres jej życia, bujnego, wypełnionego ryzykiem ale też życia, które dało jej szansę, a ona umiała z niej skorzystać. Zofia Potocka wspomina.
Rozmowa z Przemkiem Gryglickim z III \"d” Szkoły Podstawowej nr 29, który wygrał finał konkursu \"Lublin moja mała ojczyzna”.
Ukazała się książka, którą warto przeczytać przed wakacyjnymi wyprawami w Bieszczady. Nie, nie – to nie jest przewodnik, ani informator turystyczny. To druga, i niecierpliwie oczekiwana przez miłośników tych gór część zbioru reportaży Krzysztofa Potaczały o Bieszczadach w PRL-u. A był to okres, który do dziś rzuca cień na tamten kawałek Polski.
Zapewne dobrze, że ukazał się \"Kronos” Gombrowicza – komuś się może przyda do jakiej pracy magisterskiej, wszakże mimo znakomitej kampanii marketingowej, książkę przyjęłam bez entuzjazmu. Wielu potencjalnych czytelników po ukazaniu się takiej oto informacji, że pisarz w tych dziennikach obnaża się niemalże całkowicie, może zadać pytanie – i co z tego? Co z tego wynika? Niewiele.