Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
10-latek nie żyje, jego ciężko ranna 9-letnia siostra nadal nie odzyskała przytomności. Rodzeństwo ranił wczoraj najprawdopodobniej wybuch niewypału w Końskowoli.
O problemach z dostępem do nocnej opieki medycznej przekonała się ostatnio pani Justyna z Lublina. – Nocnych pacjentów traktuje się jak intruzów. Długo walczyłam o to, by lekarz w poradni przy ul. Kompozytorów Polskich zbadał córkę, która zachorowała na zapalenie ucha.
Konsole do gry, czujniki ruchu stosowane w grach czyli tzw. kinect oraz telewizory LCD trafiły we wtorek do Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej w Lublinie.
Ponad pięćdziesiąt pielęgniarek z lubelskiego we wtorek włączyło się do ogólnopolskiego protestu w Warszawie. Kobiety domagają się zakazu zatrudniania ich w szpitalach na podstawie kontraktów. Pięć kobiet rozpoczęło już głodówkę.
Rzucają palenie, a pieniądze, które dzięki temu zaoszczędzą, przekażą na zakup zabawek dla dzieci z Kliniki Hematologii Dziecięcego Szpitala w Lublinie. W ramach akcji \"Nie rób dymu”, lubelscy politycy, biznesmeni i dziennikarze walczą z nałogiem.
Pacjentki z nowotworem piersi, szyjki macicy czy jajnika skarżą się na utrudniony dostęp do leczenia. Najbliższy wolny termin wizyty u ginekologa w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej to wrzesień.
Ile razy można wykorzystać sprzęt jednorazowego użytku? – Nawet pięć razy! – twierdzą bez ogródek dyrektorzy szpitali, którzy w ten sposób tną wydatki.
Lekarze dziecięcy w Lublinie co roku diagnozują do 60 nowych przypadków zachorowań na kamicę nerkową u najmłodszych.
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów sprawdza, czy doszło do zmowy między lubelskimi szpitalami, które odmawiają współpracy prywatnym gabinetom.
Rozmowa z japońskim uczonym, prof. Yoshinori Asakawą z Tokushima Bunri University