Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
2,5 tysiąca pracowników lubelskich firm nie otrzymało w tym roku wypłaty w terminie. To wyniki kontroli Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie.
Baza przystosowana do pracy 24 godziny na dobę, sprzęt najwyższej jakości. We wtorek Port Lotniczy Lublin zaprezentował pracę Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej
Najbardziej sumienni podatnicy mieszkają w Chełmie. W Puławach były cztery czarne owce. A w dwóch lubelskich urzędach skarbowych na podatników, którzy nie złożyli zeznań podatkowych w terminie nałożono dotąd 90 mandatów.
W ostatnich dniach wzrosła liczba skarg na trudne warunki pracy podczas wysokich temperatur. Pracownikom doskwiera przede wszystkim brak wody do picia.
- Miałam wrażenie, że gen. Petelicki się miota, że czuje się niedoceniany, pomijany. Kiedy jednak dzwoniłam do niego kilka tygodni przed śmiercią wyciszył się, wycofał. Nie miał ochoty na rozmowy o GROM-ie, tłumaczył, że musi odpocząć, albo, że jest za granicą. Nie był sobą - mówi Dorota Kowalska, autorka książki o gen. Sławomirze Petelickim, który popełnił samobójstwo
Szkoła z Bobrownik, areszt z Samoklęsk, ratusz z Głuska. To tylko kilka z przeniesionych lub odtworzonych budowli w miasteczku prowincjonalnym z lat 30. XX wieku, które powstało w Muzeum Wsi Lubelskiej
Tegoroczne obchody Lubelskiego Lipca zostały przygotowane tak, by przybliżyć historyczne wydarzenia najmłodszemu pokoleniu.
W naszym województwie informacje o stanie swoich kont otrzyma z ZUS ok. 700 tys. przyszłych emerytów. Dzięki temu możemy się dowiedzieć, czy i ile składek odprowadza za nas pracodawca.
Motywem przewodnim tegorocznego \"Lata z bankiem centralnym” będą losy polskiego denara od czasów Bolesława Chrobrego do Jana Kazimierza.
Można je podziwiać z zewnątrz, ale do wnętrza budynków miasteczka prowincjonalnego z lat 30. ubiegłego wieku, odtworzonego w Muzeum Wsi Lubelskiej, zajrzymy dopiero po wakacjach.