Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Ponad pięćdziesiąt nowoczesnych chodzików rehabilitacyjnych dostaną niepełnosprawni mieszkańcy Krasnegostawu. To rezultat współpracy z partnerskim miastem Alvesta w Szwecji.
Mieszkańcy bloku przy alei Armii Krajowej w centrum Chełma od trzydziestu lat czekają na drogę dojazdową. Ta, którą jeżdżą zrobili sami. Ale jak mówią, to nie droga, tylko istny tor przeszkód.
Blok znajduje się w centrum Chełma, ale jego mieszkańcy czują się tak, jakby mieszkali na jego peryferiach. Przez kilkadziesiąt lat nikt nie zbudował im porządnej drogi. Ta, którą jeżdżą zrobili sami. Ale jak mówią, to nie droga, tylko istny tor przeszkód.
Dorota i Aleksy Pakułowie drżą o swoje dzieci. Obawiają się, że w środę sąd zdecyduje o ich odebraniu. Mówią, że w niczym nie zawinili, a niepochlebną decyzję o rodzinie wydała kurator, która była u nich tylko raz.
Plenerowe zajęcia jogi i zapoznanie z nordic walking to tylko niektóre atrakcje, jakie będą czekały na mieszkańców Chełma podczas festynu rekreacyjnego. Warto wziąć w nim udział, bo takie imprezy zostaną zorganizowane jedynie w jedenastu miastach w kraju.
Sytuacja w mieście powoli wraca do normy po tym, jak wodociąg został skażony bakteriami coli. Ujęcie jest jeszcze poddawane dezynfekcji, ale woda nadaje się już do picia. Z ulgą odetchnęli mieszkańcy i przedsiębiorcy produkujący żywność.
Mateusz i Remigiusz Strycharzowie przeżyją przygodę, o której nawet nie śnili. Zwiedzą kosmiczne miasteczko NASA, a na pokładzie G-Force One zobaczą, jak wygląda lot w stanie nieważkości. Na taką atrakcję w kolejce czeka nawet Paris Hilton.
Na ulicach beczkowozy. Przed każdym kolejka ludzi z wiadrami. Ludziom puszczają nerwy. Mówią, że informacja o skażeniu dotarła zbyt późno i nie do wszystkich.
14 tys. mieszkańców Włodawy nie ma wody, bo rury zostały skażone. Nie pracują przedszkola, piekarnie i bary. Ze sklepów zniknęły całe zapasy minerelnej. Nie wiadomo, jak długo woda z kranów będzie skażona.
Zajęcia pozalekcyjne to już nie tylko monotonne uzupełnianie braków w wiedzy. Szkoły chcąc zachęcić uczniów do zostawania w szkole po obowiązkowych godzinach kuszą ich nawet kursem szybowcowym.