Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Czy przez upór Urzędu Marszałkowskiego nasz region może stracić inwestycję za 500 mln zł, kilkaset nowych miejsc pracy i miliony z podatków? Chodzi o budowę huty szkła w miejscu planowanego niegdyś lotniska w Niedźwiadzie. Sprawa rozbija się o dwie działki pośrodku pola.
Kończą się pieniądze na walkę ze śniegiem i lodem, a zima nie odpuszcza. A na drogach powiatowych zima realizuje blitzkrieg, a służby są w odwrocie.
We wtorek w Lubartowie zaczyna się nabór wniosków na dofinansowanie na wymianę starych pieców na ogrzewanie proekologiczne. Na ten cel można otrzymać nawet 5 tysięcy złotych. Chodzi o podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej, ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie gazowe, pompy ciepła.
Remont ruszy w tym roku. Na początek zostanie przygotowana dokumentacja. Odnowa ma kosztować 5 milionów złotych i zakończy się w 2022 roku.
Zakończyła się przebudowa ulicy Ogrodowej i 1 lutego nowe stragany ponownie zapełnią się towarami i kupującymi
31. fotoradar w naszym regionie stanął w miejscowości Brzeziny w gminie Puchaczów. Po fazie testów, 5 stycznia, został włączony do „służby”. Kolejny, 32., zacznie działać prawdopodobnie już w maju, w Wandzinie, koło Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego.
Tym razem zima zaskoczyła nie drogowców, ale samotnego bociana. Ptaszysko marzło na terenach przemysłowych w Lubartowie. Gdyby nie pomoc, bocian mógłby nie przeżyć.
Nowa biblioteka ma służyć nie tylko bibliofilom, astronomom, a także radnym. To tu organizowane są sesje rady gminy. Po obiecanej przez wójta wymianie sprzętu, jakość transmisji wideo ma być bez zarzutu
Konflikt w sprawie przebiegu obwodnicy Janowa Lubelskiego przybiera na sile. W tle są odkrycia archeologiczne i cztery warianty.
Petycja w internecie, listy polityków do ministra środowiska i Lasów Państwowych, zmiana przeznaczenia największych miejskich lasów – akcja ratowania Starego Gaju przed wycinką nabiera tempa