![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
![](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/news/2016/2016-03/aeedb2d08afdfb3eea6092e73f15ac64.jpg)
Bialskie Centrum Kultury organizuje warsztaty edukacyjne z tańca ludowego. To oferta skierowana głównie do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wychowania przedszkolnego i placówek kulturalno-oświatowych.
![AdBlock](https://cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/adblock-logos.png)
Celem warsztatów będzie zachęcenie osób związanych z edukacją dzieci i młodzieży do wykorzystania folkloru w swojej pracy. Podczas zajęć, kursanci nauczą się m.in. zabaw ludowych oraz podstawowych kroków tańców z wybranych regionów Polski oraz tańców narodowych. Warsztaty poprowadzą specjaliści z dziedziny folkloru polskiego oraz muzyki ludowej.
Pytania i zgłoszenie należy kierować na adres e-mail: zpitpodlasiacy@bckbialapodlaska.pl lub na nr tel. 500-714-036. Opłata za warsztaty będzie zależała od liczby zgłoszeń.