Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
50-letni ojciec trzyletniego chłopca, który wypadł z okna na trzecim piętrze jednego z bloków w Jastrzębiu-Zdroju, usłyszał zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Górnik Łęczna wciąż bez ligowego zwycięstwa. Tym razem zielono-czarni ulegli w Rzeszowie tamtejszej Stali 0:1. Kibiców może martwić fakt, że był to kolejny mecz, kiedy ich ulubieńcy stracili gola w początkowych minutach spotkania
Na czarnej płycie nagrobnej nie ma jeszcze wyrytego imienia i nazwiska. O tym, że pochowany jest tu Andrzej Izdebski, świadczy oparta o nagrobek metalowa tabliczka. Zgodnie z jej treścią zmarł 20 czerwca 2022 roku w wieku 71 lat. „Spoczywaj w pokoju” – napisano na tabliczce.
Klub ze Świdnika praktycznie co pół roku gra mecze kontrolne z Legionovią. W lutym żółto-niebiescy przegrali z tym rywalem aż 0:4. Dużo lepiej wypadli w próbie generalnej przed startem nowego sezonu, bo tym razem pokonali zespół z Legionowa 1:0. Niestety, są i dużo gorsze wieści, bo kłopoty zdrowotne ma Wojciech Białek i na początku sezonu nie pomoże drużynie.
Motor grał, ale bramki strzelał Górnik. W sobotę lider tabeli eWinner II ligi odniósł trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem pokonał w Polkowicach żółto-biało-niebieskich 3:0. Jak spotkanie oceniają trenerzy obu ekip?
Ostatniego dnia krajowego turnieju finałowego UEFA Regions Cup reprezentacja Lubelskiego Związku Piłki Nożnej przegrała z Łódzkim ZPN… 3:7. Zakończyła jednak zawody na najniższym stopniu podium. Już w sobotę triumf w rozgrywkach zapewnili sobie piłkarze z Dolnośląskiego ZPN.
Do 10 lat więzienia grozi 33-latkowi, który był poszukiwany listem gończy. Mieszkaniec Białej Podlaskiej wpadł przy bloku, w którym się ukrywał. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.
Lubelscy sportowcy wywalczyli siedem medali podczas 15 dni spędzonych w Łodzi na Europejskich Igrzyskach Akademickich. Z uczelni z naszego regionu najwyżej w klasyfikacji znalazła się Akademia Zamojska