Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Strażacy ochotnicy z Ignacowa (powiat lubelski) mają wóz. Został wypożyczony z OSP w Stasinie na miesiąc, do końca lipca. Druhowie z Ignacowa wyjechali pożyczonym Starem, by pomóc mieszkańcom i pompowali wodę po ulewie.
Burmistrz Szczebrzeszyna wykłada na imprezę niewiele mniej niż minister kultury. Pieniądze dają też inne samorządy i sponsorzy, ale mecenasami zostali również uczestnicy imprezy, w której udział jest od lat bezpłatny. Dzięki tej „zrzutce” Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie znów się odbędzie.
Jedno z najsłynniejszych polskich dzieł sztuki ma silne związki z Lublinem. Już wkrótce będzie można tu zobaczyć wierną kopię „Bitwy pod Grunwaldem” Jana Matejki.
Nową promocję dla małych grup podróżnych wprowadziła spółka PKP Intercity.
Psy w ciasnych klatkach, przywiązane do ciężkich krótkich łańcuchów, karmione nieświeżym jedzeniem. W takich warunkach miały mieszkać zwierzęta w hodowli na terenie gminy Poniatowa. Adam P. odpowiada przed sądem za znęcanie się nad kilkudziesięcioma zwierzętami.
70 macew odkryto w Radzyniu Podlaskim podczas prac budowlanych. Ale miasta nie stać teraz na dalsze prace archeologiczne.
Adrian Kostrzewski odchodzi z Górnika Łęczna. 23-letniemu bramkarzowi wraz z końcem czerwca skończyła się umowa z zielono-czarnymi i nie została przedłużona
Jak brzmią okolice Drogi Mlecznej? Tego mogły się dowiedzieć dzieci podczas warsztatów w ramach festiwalu Inne Brzmienia, który potrwa do niedzieli włącznie. Jego głównym daniem jest jak zwykle muzyka.