Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Nieudany występ Motoru. W niedzielnym sparingu z trzecioligową Siarką Tarnobrzeg górą byli rywale, którzy wygrali w Lubartowie 3:1. Podopiecznych Marka Saganowskiego czeka teraz prawdziwa harówka, bo przez najbliższe dni będą trenować dwa razy dziennie na obozie w Uniejowie.
Niepokojąco szybko przybywa pozimowych uszkodzeń lubelskich jezdni. Na niektórych ulicach zniszczenia są tak duże, że wprowadzono ograniczenie prędkości do 30 km/h. Takich ograniczeń lada dzień można się spodziewać na kolejnych drogach
Dawid Kubacki sensacyjnie zdobywcą brązowego medalu na skoczni normalnej! Skoczek z Nowego Targu po pierwszej serii był ósmy, a trzecią lokatę zajmował Kamil Stoch. W finale jednak wyprzedził bardziej utytułowanego rodaka i sięgnął po ogromny sukces w karierze!
Najprawdopodobniej niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było powodem wczorajszego wypadku w Zarzeczu (powiat zamojski). Kierująca samochodem marki Land Rover wpadła w poślizg. Ranna została pasażerka jadąca autem.
Zasieki z drutu kolczastego rozciągnięte przez wojsko nad Bugiem są już częściowo pod wodą. Naukowcy zwracają uwagę, że to "śmiertelna pułapka dla zwierząt" i już raz apelowali do Ministerstwa Obrony Narodowej o ich usunięcie. Resort z kolei odpowiada, że przy drutach jest "siatka leśna, która ma chronić zwierzęta przed okaleczeniem".
"Nie będziemy się bezsilnie przyglądać na to co dzieje się wokół nas. 9 lutego rozgrzewka na drogach krajowych, 23 lutego powtórka. Za nasze straty ktoś musi ponieść odpowiedzialność. Nie będziemy jak owieczki, będziemy jak wilki! Idziemy po swoje!" – napisał lider AGROunii Michał Kołodziejczak na Twitterze. Rolniczy protest będzie też w naszym regionie.
Za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia będzie odpowiadać 19-letni mieszkaniec Hrubieszowa. Młody mężczyzna przyszedł z nożem po piwa. Zaatakował pracującą w sklepie kobietę.
Nie żyje 38-letni kierowca fiata ducato. Samochód, którym kierował zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Poznań (powiat łukowski).