Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

15 lipca 2020 r.
12:37

Nowy sezon w chełmskiej okręgówce, czyli mecze tylko w weekendy

Autor: Zdjęcie autora (grom)
W rundzie jesiennej zespoły chełmskiej „okręgówki” grać będą tylko w weekendy
W rundzie jesiennej zespoły chełmskiej „okręgówki” grać będą tylko w weekendy (fot. granica dorohusk/facebook)

15 sierpnia rozpocznie się nowy sezon w „okręgówce” chełmskiej. Runda jesienna zakończy się 8 listopada

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mimo pandemii koronawirusa i zawirowań z nią związanych nie zmieniła się liczba drużyn rywalizujących na tym poziomie rozgrywkowym. Pojawiały się bowiem głosy najpierw o powiększeniu liczby zespołów, następnie ich nieparzystej ilości. Ostatecznie wszystko zakończyło się pomyślnie.

W sezonie 2020/2021 w chełmskiej klasie okręgowej w dalszym ciągu występować będzie 14 drużyn. Miejsce zwycięzcy minionych rozgrywek Unii Białopole oraz wicemistrza Startu Krasnystaw zajęli mistrz chełmskiej klasy A Znicz Siennica Różana oraz wicemistrz Sawena Sawin.

Inauguracja nowego sezonu planowana jest 15 sierpnia. Obaj beniaminkowie, zgodnie z tradycją, rozpoczną rozgrywki przed własnymi kibicami. Znicz Siennica Różana zmierzy się z Ruchem Izbica, a Sawena podejmie Agros Suchawa. Już w drugiej kolejce (22-23 sierpnia) debiutanci staną naprzeciw sobie. Gospodarzem będzie Znicz. Mecze w rundzie jesiennej rozgrywane będą tylko w weekendy. Terminarz nie przewiduje kolejek w środku tygodnia.

– Środy zarezerwowaliśmy na terminy awaryjne, które przecież często się zdarzają, np. przełożenie spotkań z różnych powodów, jak też na mecze Pucharu Polski – tłumaczy Sławomir Kuźmicki, przewodniczący Komisji Gier Chełmskiego Oddziału LZPN.

W sobotę 31 października zostanie rozegrana przedostatnia seria rundy jesiennej. Zakończenie pierwszej części sezonu zaplanowano na 7-8 listopada. Wśród faworytów nowej edycji chełmskiej klasy okręgowej wymieniani są m.in. Agros Suchawa, Brat-Cukrownik Siennica Nadolna, Granica Dorohusk. Starcie Granicy z Bratem przewidziane jest w siódmej kolejce (26-27 września). Tydzień później ekipa z Dorohuska zagra na wyjeździe w Suchawie z Agrosem.

1. kolejka (15-16 sierpnia): Znicz Siennica Różana – Ruch Izbica * Sawena Sawin – Agros Suchawa * Spółdzielca Siedliszcze – Brat-Cukrownik Siennica Nadolna * Unia Rejowiec – Start-Regent Pawłów * Bug Hanna – Frassati Fajsławice * Orzeł Srebrzyszcze – Granica Dorohusk * Hetman Żółkiewka – Ogniwo Wierzbica.

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Sprawdzenie VIN - najlepszy sposób oceny pojazdu przed zakupem

Sprawdzenie VIN - najlepszy sposób oceny pojazdu przed zakupem

Zakup samochodu używanego wymaga szczególnie dokładnej analizy pojazdu, aby skuteczniej wykryć ewentualne mankamenty. Dokładna weryfikacja stanu technicznego oraz historii auta jest niezbędna do tego, aby podjąć właściwą decyzję zakupową. Obecnie kupujący do swojej dyspozycji mają narzędzia pozwalające sprawdzić historię po numerze VIN. Wystarczy spisać numer zapisany w dowodzie rejestracyjnym, aby uzyskać wiele cennych informacji o samochodzie i tym samym w pełni świadomie podjąć decyzję zakupową.

Szedł chodnikiem w piżamie i kapciach. Poszukiwał go ośrodek rehabilitacji

Szedł chodnikiem w piżamie i kapciach. Poszukiwał go ośrodek rehabilitacji

37-latek z powiatu hrubieszowskiego miał molestować swoją czteroletnią córkę. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia.

Przed nami zabawa do białego rana
21 lutego 2025, 20:00

Przed nami zabawa do białego rana

Brak planów na piątek, a nie chcesz siedzieć w domu? W takim razie wybierz się na wystrzałową imprezę.

Po porażce z Orlen Wisłą Płock Azoty Puławy wypadły z pierwszej ósemki

Azoty Puławy chcą wrócić do ósemki, w sobotę mecz z Energą MKS Kalisz

Wyjazdowym rywalem Azotów Puławy będzie w sobotę Energa MKS Kalisz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.30.

Najlepsze podstawówki są także w Lubelskiem. Najnowszy ranking

Najlepsze podstawówki są także w Lubelskiem. Najnowszy ranking

Portal edukacyjny Wasza Edukacja opublikował ranking najlepszych szkół podstawowych w Polsce. Na wysokich miejscach uplasowały się placówki z Lubelszczyzny.

Imprezy klubowe w weekend (21-22 lutego)
impreza
21 lutego 2025, 19:00

Imprezy klubowe w weekend (21-22 lutego)

Lublin nie zwalnia tempa i nie zasypia. Czy czas dobry, czy czas zły, imprezuje przez cały czas. Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótki informator o tym, gdzie są najlepsze imprezy w Lublinie.

Matura rozszerzona z chemii? Zacznij naukę od podstaw i osiągnij świetny wynik!

Matura rozszerzona z chemii? Zacznij naukę od podstaw i osiągnij świetny wynik!

Osiągnięcie wysokiego wyniku na maturze rozszerzonej z chemii wymaga nie tylko systematycznej nauki, ale także odpowiedniego podejścia do tematu. Podstawy chemii stanowią fundament, na którym opierają się bardziej zaawansowane zagadnienia. Jeśli chcesz dobrze przygotować się do egzaminu, warto zacząć od uporządkowania wiedzy i konsekwentnego budowania umiejętności.

Znaki na lotnisku ustawione bezprawnie. A mandaty się sypały
ALARM 24

Znaki na lotnisku ustawione bezprawnie. A mandaty się sypały

Od 2011 roku policja bezprawnie karała kierowców, którzy łamali znaki B-2 „zakaz wjazdu” ustawione przy drogach dojazdowych pod terminale Portu Lotniczego Lublin. Sprawę wykrył nasz czytelnik, którego zmagania z policją i lotniskiem opisaliśmy kilkanaście dni temu. W środę po raz kolejny stanął przed sądem w Świdniku, który w 6 przewodach rozpatruje ponad 30 mandatów wlepionych mu po donosach od sygnalisty, właśnie na terenie lotniska.

Waloryzacja rent i emerytur 2025 – co musisz wiedzieć?
Dzień Wschodzi
film

Waloryzacja rent i emerytur 2025 – co musisz wiedzieć?

Dziś w naszym cyklu rozmów wideo „Dzień wschodzi” rozmawiamy z Beatą Stefaniuk, zastępczynią dyrektora oddziału ZUS w Lublinie ds. świadczeń. Przybliżymy szczegóły marcowej waloryzacji rent i emerytur, porozmawiamy o 13. i 14. świadczeniu oraz powiemy o kapitale początkowym.

Bogdanka LUK Lublin zmierzy się z zespołem z Częstochowy po raz drugi w ciągu czterech dni

Bogdanka LUK Lublin znowu zmierzy się z Norwidem, tym razem w ramach PlusLigi

Bogdanka LUK Lublin zmierzy się w hali Globus z Steam Hemarpol Norwidem Częstochowa. Niedzielny mecz rozpocznie się o godzinie 20.30.

zdj. ilustracyjne

Piekło czteroletniej dziewczynki. Molestował ją ojciec?

37-latek z powiatu hrubieszowskiego miał molestować swoją czteroletnią córkę. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia.

Paweł Tetelewski nie może być do końca zadowolony z postawy swoich podopiecznych

MKS FunFloor Lublin kontra Start Elbląg, czyli zachować koncentrację przez cały mecz

W piątek o godz. 18 MKS FunFloor zmierzy się na wyjeździe z Energą Startem Elbląg.

Jarosław Kaczyński trafił do lubelskiego szpitala

Jarosław Kaczyński trafił do lubelskiego szpitala

Jarosław Kaczyński nie brał udział w czwartkowych głosowaniach w Sejmie. Onet ustalił, że trafił do szpitala w Lublinie.

Sejm zdjął immunitet dla Ziobro. Byłemu ministrowi grozi areszt
polityka

Sejm zdjął immunitet dla Ziobro. Byłemu ministrowi grozi areszt

Podczas dzisiejszego posiedzenia Sejm zdjął immunitet byłemu ministrowi sprawiedliwości i prokuratorowi generalnemu, posłowi PiS, Zbigniewowi Ziobro. To oznacza, że sąd na wniosek komisji do spraw Pegasusa może aresztować polityka nawet na 30 dni.

Stan papieża Franciszka. Watykan: Jest lekka poprawa

Stan papieża Franciszka. Watykan: Jest lekka poprawa

Przebywający od tygodnia w szpitalu papież Franciszek leczy obustronne zapalenie płuc. Dzisiejszy komunikat jest trochę bardziej pozytywny od tych, które przekazywano w ciągu ostatnich dni.

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA
13. KOLEJKA

Wyniki:

Granica Dorohusk - Bug Hanna 0-3
Sparta Rejowiec F. - Frassati Fajsławice 2-1
Chełmianka II - Spółdzielca Siedliszcze 6-1
Brat Siennica Nadolna - GKS Łopiennik 2-6
Włodawianka - Unia Rejowiec 3-0
Ogniwo Wierzbica - Ruch Izbica 2-2
Hetman Żółkiewka - Astra Leśniowice 2-3

Tabela:

1. Astra 13 33 34-12
2. Bug 13 32 48-17
3. Włodawianka 13 31 54-10
4. Ruch 13 25 35-25
5. Chełmianka II 13 23 29-18
6. Unia R. 13 20 21-24
7. Brat 13 18 28-37
8. Sparta 13 18 18-20
9. Ogniwo 13 17 27-26
10. Frassati 13 16 35-30
11. Hetman 13 10 27-38
12. Łopiennik 13 10 22-45
13. Spółdzielca 13 6 16-56
14. Granica 13 3 13-49

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!