Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Idący chodnikiem 21-letni mieszkaniec Chełma został potrącony przez mazdę, którą kierował 30-letni mężczyzna.
16 osób zginęło, 246 zostało rannych w 185 wypadkach – to bilans pierwszych trzech dni świątecznego weekendu. Policjanci zatrzymali też aż 806 pijanych kierowców.
Osowy Grąd (woj. podlaskie). Trzy osoby zginęły w wypadku dwóch samochodów ciężarowych i samochodu osobowego na drodze krajowej nr 8 w okolicach Augustowa. W wyniku zderzenia ciężarówki stanęły w płomieniach. Jedna z nich przewoziła kosmetyki, druga drewno. W akcji gaśniczej wzięło udział 7 zastępów straży pożarnej. Samochody spłonęły doszczętnie. Policja ustala okoliczności zdarzenia.
Do poważnych wypadków doszło w pow. kraśnickim. W ciężkim stanie do szpitala trafił 33-latek i 3-letnie dziecko.
Do wypadku doszło ok. godz. 18.55 w okolicach miejscowości Polichna na drodze krajowej nr 19 - powiadomił Punkt Informacji Drogowej GDDKiA w Lublinie.
Poranne opady śniegu dały się kierowcom we znaki. W piątek rano doszło aż do czterech wypadków lub kolizji na terenie powiatu łęczyńskiego.
Przed świętami policja ostrzega przed brawurową, szybką jazdą i nakłania do zachowania rozsądku na drodze
Ostrów Wielkopolski (woj. wielkopolskie). W kwietniu zeszłego roku w Ostrowie Wielkopolskim kierowca koparki, próbując przejechać w poprzek trasy, doprowadził do zderzenia z citroenem. W wypadku zginęła jedna osoba. W areszcie przebywa jednak nie operator maszyny a jej właściciel, choć to nie on spowodował wypadek. Co więcej jako pierwszy miał wezwać pogotowie i udzielać pomocy poszkodowanym. Prokuratura jednak sprawę widzi zupełnie inaczej i bez sprawdzenia wszystkich dowodów przypisuje panu Remigiuszowi winę za zaistniałą sytuację.
43-letni mieszkaniec Puchaczowa kierujący audi a4 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na prostym odcinku zjechał do przydrożnego rowu. Tam dachował. Zatrzymał się wśród drzew i obok drewnianej altanki.
Do wypadku doszło przed godz 16 koło Stężycy na drodze wojewódzkiej nr 801. O zdarzeniu poinformował nas Czytelnik na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl
Do wypadku doszło przed godz. 14 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 12.20 na skrzyżowaniu ul. Kunickiego i Pawiej w Lublinie.
Wypadek w miejscowości Łabuńki na drodze krajowej nr 17. Zderzył się osobowy opel i ciężarówka. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Kierowca potrącił kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. Nieprzejezdna jest jedna jezdnia ul. Filaretów po wypadku, do którego doszło na przejściu dla pieszych tuż za wiaduktem nad wąwozem
Opóźnia się proces Sebastiana N., okulisty z Lublina oskarżonego o spowodowanie kolizji po pijanemu i pod wpływem psychotropów. 33-latek nie zgłosił się też u specjalisty od leczenia uzależnień.
Gliwice. Trzy osoby zginęły w wypadku na drodze krajowej numer 88 w Gliwicach. Po godz. 22 kierujący bmw 32-letni kierowca uderzył w - najprawdopodobniej nieprawidłowo - poruszającego się pieszego, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z mazdą. - W wyniku wypadku śmierć poniosły trzy osoby - dwaj kierowcy i pieszy - powiedział kom. Marek Słomski z KMP w Gliwicach. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby, w tym prokurator i ekipa śledcza. Droga była zablokowana w obu kierunkach.
Lubelscy policjanci szukają świadków wypadku, do którego doszło 24 marca przy al. Smorawińskiego.
Do wypadku doszło ok. godz. 16 na al. Witosa w Lublinie - poinformował nas Czytelnik.
Do wypadku doszło na ulicy Zbożowej w Lublinie.
W okolicach miejscowości Liśnik zablokowany jest prawy pas drogi krajowej nr 74 w kierunku Kraśnika - ostrzega Punkt Informacji Drogowej GDDKiA w Lublinie.