Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Małgorzata Kuklińska z Okrzei (gm.Krzywda), przed trzema miesiącami, w wieku trzydziestu dwóch lat została wdową. Teraz samotnie wychowywuje trójkę dzieci. Kobieta jest bez środków do życia, nigdzie nie może znaleźć pomocy.
Czego może nauczyć nasze dzieci taki młody człowiek bez jakiegokolwiek przygotowania? Nie umie sobie poradzić z uczniami. Krzyczy na dzieci i wymaga dyscypliny jak od dorosłych - zaalarmowała nas jedna z matek.
Władysław Mika, który przegrał w drugiej turze wybory na stanowisko wójta Krzywdy (pow. łukowski) zarzuca swojemu kontrkandydatowi nieuczciwe metody walki o głosy i zapowiada, że skieruje sprawę do sądu.
Dopiero w drugim głosowaniu radnym miejskim w Łukowie udało się wybrać przewodniczącego. O ten tytuł konkurowali: sprawujący funkcję od dwóch kadencji Jerzy Kamiński (Łukowskie Porozumienie Samorządowe) i radny SLD Jan Rogalski. Część radnych SLD poparła Rogalskiego, część Kamińskiego.
Sto dwadzieścia zawodniczek z całej Polski zainaugurowało otwarcie hali sportowej przy SP nr 1 w Łukowie. Stało się to podczas Finału (B) Młodzieżowego Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Juniorek Młodszych.
Po dwóch Janów Sobiechów, Janów Szczygielskich i Tadeuszów Kopciów znalazło się w składzie 23-osobowej Rady Powiatu w Łukowie. Urzędnicy już łamią sobie głowę, jak będą ich odróżniać podczas sesji.
Płaciliśmy jak na Polach Elizejskich w Paryżu. Ja za mieszkanie niespełna 60 metrowe na wsi bez ciepłej wody płaciłem czynsz 600 złotych, z czego samo ogrzewanie wynosiło 280 co miesiąc. Po zapłaceniu takiego czynszu niewiele zostawało mi na życie - mówi Eligiusz Kostrzewa lokator bloku w Hucie Dąbrowie
Łukowianie doczekali się pierwszej w mieście nowej hali sportowej, która stanęła przy SP nr 1. Dyrektor Karol Ciołek podkreślił, że jego szkoła zasłużyła na to, by właśnie przy niej miasto wybudowało ten obiekt.
Tysiąc pięćset metrów kwadratowych powierzchni, dziesięć sal lekcyjnych, dwie kondygnacje, świetlica, sala komputerowa i wieże z małymi okienkami nad dachem. Na takie gimnazjum mieszkańcy Trzebieszowa czekali cztery lata.
Budowa dwóch dużych sal gimastycznych trwa w dwóch miejscowościach łukowskiej gminy - Strzyżewie i Gołąbkach. Takie same budowy, tyle że mniejszych sal zaczęły się też w gminie Stoczek Łukowski.