Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

Katarzyna Prus

Podpis:

Katarzyna Prus, kp

Adres e-mail:

katarzyna.prus@dziennikwschodni.pl

Lista artykułów:

W ubiegłym roku w badaniu wzięło udział 1802 pełnoletnich mieszkańców naszego regionu

Przebadali 1802 pacjentów. 44 osoby wyszły z poważną diagnozą

Blisko 100 pacjentów dowiedziało się, że ma zmiany skórne wymagające pilnej konsultacji dermatologicznej. Z tego prawie połowa wyszła z przychodni z podejrzeniem czerniaka. Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Lublinie podsumował badania profilaktyczne raka skóry.

Pracownicy szpitala w Radecznicy nie zgadzają się na przejęcie przez Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie

Łączenie szpitali „oburzające i szkodliwe”. Ważna wiadomość dla pracowników

Planowane przez Urząd Marszałkowski połączenie trzech szpitali psychiatrycznych w Lublinie, Radecznicy i Celejowie stanęło pod znakiem zapytania. – Sprawa jest zawieszona – przyznaje dyrektor jednego ze szpitali.

Urząd Wojewódzki: To już 5 fala pandemii w Lubelskiem

Urząd Wojewódzki: To już 5 fala pandemii w Lubelskiem

Cztery osoby, które miały kontakt ze studentem zakażonym omikronem też mają dodatnie wyniki. Na razie nie wiadomo czy to ten sam wariant koronawirusa.

Zdjęcie ilustracyjne

Pierwszy potwierdzony przypadek wariantu omikron w Lubelskiem. Kim jest chory?

W Lublinie potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia nowym wariantem omikron. To zagraniczny student.

Szpital wojewódzki przy al. Kraśnickiej

Lublin. Mediacje bez porozumienia. Pielęgniarki odejdą od łóżek pacjentów?

Protest pielęgniarek ze szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie wisi na włosku. Być może już w styczniu odejdą od łóżek pacjentów w ramach strajku ostrzegawczego. Domagają się podwyżek, a „rozmowy ostatniej szansy” z dyrektorem nic nie dały.

Wojewoda lubelski tłumaczy dlaczego tak szybko nie przybywa miejsc do leczenia innych pacjentów

Wojewoda lubelski tłumaczy dlaczego tak szybko nie przybywa miejsc do leczenia innych pacjentów

W województwie lubelskim na razie nie potwierdzono żadnego przypadku zakażenia nowym wariantem koronawirusa, co nie znaczy, że faktycznie ich nie ma.

Od początku pandemii w województwie lubelskim potwierdzono już 210 879 zakażeń SARS-CoV-2

W Lubelskiem w tym roku zmarło już 5 tysięcy osób z COVID-19

Od stycznia w województwie lubelskim zmarło już blisko 5 tysięcy osób z powodu COVID-19 lub COVID-19 i chorób współistniejących. To ponad dwukrotnie więcej niż rok wcześniej.

Lublin. Najpierw ostrzeżenie, potem strajk. Czy pielęgniarki odejdą od łóżek pacjentów?

Lublin. Najpierw ostrzeżenie, potem strajk. Czy pielęgniarki odejdą od łóżek pacjentów?

Być może już w styczniu pielęgniarki ze szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie odejdą od łóżek pacjentów. Domagają się poprawy warunków pracy i zaległych podwyżek. Rozmowy z dyrektorem, ani interwencje u marszałka nic nie dały.

Szpital tymczasowy w Targach Lublin rok temu przyjął pierwszego pacjenta z Covid-19. Do tej pory trafiło tam około tysiąc chorych, z czego aż ponad połowa w obecnej, czwartej fali

Szpital tymczasowy w Lublinie przyjął już tysiąc pacjentów. Lecznice w regionie szykują się na piątą falę

Czwarta fala jeszcze dobrze nie opadła, a szpitale w województwie lubelskim już przygotowują się do kolejnej. – Mamy znacznie mniej pacjentów, ale już w styczniu Omicron może pogorszyć te optymistyczne statystyki – słyszymy w lecznicach.

Ostatnio karetka OSP Wojciechów wyjeżdżała do działań związanych z wypadkiem w miejscowości Góra. 21 grudnia dachował tam samochód

Strażacy dostali karetki na kryzysowe sytuacje. Będą wspierać ratowników medycznych?

Karetki ochotniczych straży pożarnych mogłyby regularnie jeździć np. do wypadków, zwłaszcza w kryzysowych sytuacjach, kiedy wszystkie ambulanse są zajęte i czas oczekiwania automatycznie się wydłuża – uważa prezes Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lublinie. Tymczasem takie pojazdy są przeważnie wykorzystywane do innych celów. Chociaż są wyjątki.